(Rim MarinusCornelis Johannis Mol 12 FAMILIEBERICHTEN Neeltje Jozina Guiran- Slabbekoorn Thomas Wight Truus Jeanette Gerda Johanna Wight-van der Woude Truus Wight-van der Woude Tom Wight r Truus Wight-van der Woude Henk Kievit OVERLEDEN Ans Snijders-van Bovene J~ -Truus- C© -Tom- A A "V J* "A Rien Mol A Lijn de Vos Henk Kievit Degene die ik liefheb verlaat ik, degene die ik liefhad vind ik terug Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat wij afscheid hebben genomen van onze zorgzame, dappere mama en oma echtgenote van Hendrik Anthonie Guiran f 4 december 2012 Krabbendijke, 27 september 1928 Middelburg: Zoutelande: Krabbendijke: Dorpsstraat 79C 4413 CD Krabbendijke f Krabbendijke, 24 januari 2021 Addy Heberlein-Guiran Wim Heberlein Robert Rasmus Anja Guiran Liesbeth Kievit-Guiran John Kievit Ruud en Sarah Miijam en Lars De afscheidsdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats vrijdag 29 januari 2021 om 13.30 uur. U kunt de dienst met ons meeluisteren via www.kerkomroep.nl Protestantse Gemeente Krabbendijke. Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Krabbendijke voor de betrokken en deskundige zorg. Dankzij hen kon mama/oma tot het laatst toe zelfstandig blijven wonen. PM dinsdag 26 januari 2021 Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze vriendin Wij wensen Rob, Linda, Tim en Kim veel sterkte. Rob en Annemari Frederiks Borne, 21 mei 1943 Groningen, 26 augustus 1943 Mike en Dee Wight-Frumento Xander, Michael, Madeion Jos en Stephanie Wight-Jansen <v> Debby en Wilco van Lieshout-Wight Dean, Liv Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Zoute Viever voor hun inzet en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ferdinand Bollaan 8 4382 RC Vlissingen Op 25 januari hebben wij in familie- en vriendenkring van onze beide ouders afscheid genomen. Mocht u iets willen doen voor onze ouders denk dan aan een gift voor het door Truus opgerichte orkest Philharmonie 50Plus, IBAN NL95 RBRB 07911040 36 Niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is En dat van dit geheimenis God het begin en einde is Huub Oosterhuis Verdrietig delen wij u mede dat na een lange periode van afnemende vitaliteit onze beide ouders en grootouders zijn overleden Oost-Souburg, 15 januari 2021 t Oost-Souburg, 23 januari 2021 Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Erelid en oud-voorzitter en lerares voor generaties muzikanten van onze vereniging en haar man oud-secretaris van onze vereniging We wensen de familie sterkte bij dit verlies. Bestuur, leden en dirigent van Muziekvereniging Vlijt en Volharding V Op 15 januari overleed ons orkestlid In deze periode zouden we samen met haar het 20-jarig bestaan vieren van ons orkest dat zij oprichtte. Haar enthousiasme en doorzettingsvermogen zullen ons bijblijven. In deze moeilijke tijd gaan onze gedachten speciaal uit naar de familie. Leden en dirigent Philharmonie 50plus, Oost Souburg Nu zijn we verdrietig, maar de goede herinneringen zullen blijven. Vrijdagochtend overleed mijn man, onze (schoon)vader en opa Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Noordgouwe, 30 augustus 1942 Schuddebeurs: Diepenheim: Oudelande: t Schuddebeurs, 22 januari 2021 Cora Mol - Bouwman Jos Molen Renée Meijerink Vic en Joanne Siefkens-Mol Jesper In verband met de huidige lockdown zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. We bedanken dokter Bruel en het team van Allévo voor de uitstekende zorg. Liever geen bezoek aan huis Bedroefd zijn wij door het overlijden van Huib bouwman Nel Bouwman-Hart Wim Bouwman (in herinnering) Ali Bouwman-Reinders (in herinnering) Cor Bouwman Gerda Bouwman-Quaak 22 januari 2021 Met grote verslagenheid moeten wij plotseling afscheid nemen van onze zwager en oom echtgenoot van Janny de Vos - Kole Rinus en Matty Kole - Moerdijk Bram en Dinke Kole - Groenewegen Piet en Cobij Kole - de Laat Kees en Anja Kole - Maas Neven en nichten We hadden zo graag nog wat langer van elkaar willen genieten, het heeft helaas niet zo mogen zijn. Na een kort ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Goes Goes 12-11-1944 25-01-2021 Rilland Digna Kievit-Moison Colijnsplaat Lewedorp Jozeline en Ko Kaylee en Rik Petra en Marco Romée Milou Dario Hontestraat 17,4411 CK Rilland De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Na een kort ziekbed hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze geliefde broer en zwager Lenie en Wim Hannie en Jan Hans en Ineke Adrie en Lenie Peter t Carla en Richard Jacqueline en Henk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44