FAMILIEBERICHTEN 11 Riet Vermeule Wilhelmina de Weerd - van der Est Lena Janssen-de Kort DANIËL ANDRIES VERHULST Maria Vermeule - van Steenis Cornelis Rijk Want wij hebben hier geen blijvende stad. Hebreeën 13 vers 14a Tot ons groot verdriet, delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, lieve zus en schoonzus sinds 16 januari 1980 weduwe van Samuël Janse Geldermalsen, 11 mei 1930 Goes, 22 januari 2021 Middelburg W. Vermeule Meteren G. van Maanen - van Steenis Deil G. van Steenis - van Beijnum Meestoof 96 4331 VE Middelburg De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 28 januari om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Beide vinden plaats in besloten kring. De rouwdienst is te beluisteren via www.terhoogekerk.nl en de woorden gesproken op het kerkhof zijn te beluisteren viawww.begrafenisverzorging-poppe.nl. Uw condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Met intens verdriet namen wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze zeer gewaardeerde medewerkster Wij wensen Wim alle sterkte toe. Stichting 'Zeeland helpt in Roemenië' Bestuur en medewerkers Roemenië-schuur Grijpskerke, 22 januari 2021 De wi 1 was er wel maar de kracht niet meer. 9 december 1932 Kwadendamme 124 januari 2021 Kees de Meulenaer Kwadendamme: Joke Rijk-Buijsrogge Kwadendamme: Rian en Keesjan Kwadendamme: Wi Ima en Wouter, Emma, J immie Goes: Niels en Esther, Anna, Coen Fransjesweg 3, 4434 NA Kwadendamme De viering met aansluitend de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Kees Rijk Theo Janssen Verdrietig maar dankbaar voor de mooie jaren die wij samen mochten beleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa, trotse opa en overgroot opa -DAAN- Kortgene, 25 februari 1927 Goes, 23 januari 2021 Sien Verhulst-Kouwer Piet en Tanja Verhulst-v/ d Moere Mark en Lisa, Vinny, Tony Ralf en Margot, Kate, Jessie Connie en Otto Scholten-Verhulst Nicky en Lisanne, Liz Correspondentieadres: Nieuwstraat 21,4493 AZ Kamperland Op donderdag 28 januari van 15.00 uur tot 16.00 uur is er gelegenheid om afscheid van Daan te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1 in Goes. De afscheidsdienst van Daan zal in besloten kring plaatsvinden. Daan Verhulst Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden, om bij ons te leven, geloven wij datje nu rust bij de Heer is gegeven. Met verdriet, maar ook dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve manonze lieve vader en allerliefste opa Jan Bakker echtgenoot van Dini Koster Axel, 13-9-1937 'en Ik zal hun tot een God zijn.' Gen. ij: 8b (Trouwtekst 6-5-1965) AxelDini Bakker-Koster TholenNellie en David Oppeneer-Bakker Marvin en Suela Yordi en Angela Correspondentieadres: Oosterstraat 68-15 4571GP Axel De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 29 januari om 13.30 uur. De dienst is via de website van de kerk te volgen: www.gkvaxel.nl Onze dank gaat uit naar Zorg Thuis van het Kasteeltje en het personeel v<m afd. Drieschouwen in de Vurssche jroor de liefdevolle verzorging. dinsdag 26 januari 2021 PM Stil en verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager Wij wensen Joke, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Buijsrogge Onze lieve en markante moeder, schoonmoeder en grootmoeder is na een actief en betrokken leven vredig ingeslapen. Ridder in de Deense Orde van de Dannebrog Amsterdam, 26 december 1927 Middelburg, 20 januari 2021 echtgenote van Rente Jacob de Weerd 11977 Den Haag Rente de Weerd Saskia Bruines Amsterdam Catharina de Weerd Biggekerke Joost de Weerd Marlies van Dijk Amsterdam Anthe de Weerd Ede Maren de Weerd Yoram Hoogers Brussel Lyde-Jette de Weerd Michael Kuhn De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op donderdag 28 januari 2021 op begraafplaats Zorgvlied te Amsterdam. Naar de wens van onze moeder zou in plaats van bloemen een gift voor Unicef bijzonder worden gewaardeerd. IBAN: NL86 INGB 0000 0001 21 t.n.v. UNICEF Nederland Correspondentieadres: R.M. de Weerd Doornstraat 23 2584 AL Den Haag E-mail: wilvanderest@gmail.com Twee werkende handen die liggen nu stil. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van "fc Hengstdijk, 6 mei 1926 t KLoosterzande, 23 januari 2021 Vogelwaarde: Marlies en René Vogelwaarde: Wim en Nelly Lekkerkerk: Annelies en Gerrie Vogelwaarde: Jo en Lenie Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schoolstraat 4a, 4581 CC Vogelwaarde De uitvaartdienst vindt, vanwege de huidige situatie, helaas in besloten kring plaats. Wel kunt u de dienst op internet volgen op donderdag 28 januari om 14.00 uur via de volgende link: https://youtu.be/UuvgYQCuFkM Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van woonzorgcentrum Antonius, afdeling C3 in Kloosterzande, voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen Sien en haar familie veel sterkte. Kamperland: Adrie en Cor t Verburg-Kouwer Zierikzee: Johan t en Annie t Kouwer-Gagestein Haarlem: Corrie t en Han Poppe-Kouwer Neven en nichten Axel, 22-1-2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43