10 FAMILIEBERICHTEN Bernhard van Trirum Ben Simon Minderhoud Simon Minderhoud Adriana Maria Lindenberg-Roose de heer Hans ter Welle Simon Minderhoud OVERLEDEN Cornells de Munck Cornells de Munck Met diepe droefheid in ons hart, maar vervuld van dankbaarheid voor wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Middelburg, Vlissingen, 25 februari 1930 22 januari 2021 Middelburg Nel de Munck - Verhage Middelburg Ton en Annemieke de Munck Westkapelle Hanneke en Maarten Verstraate Klein- en achterkleinkinderen. Wij willen de medewerkers van Ter Reede "afdeling 25 - Revalidatie" hartelijk danken voor de goede zorgen in de afgelopen 14 dagen. Briandlaan 29 4334 GN Middelburg De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 29 januari om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. U kunt deze beluisteren via www.teihoogekeik.nl. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats te Middelburg. Uw condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Toch nog onverwacht is van ons heengegaan, onze lieve opa in de leeftijd van 90 jaar. Wij zullen hem erg missen. Lenneke en Nicky Kevin, Amasja Stephan Coert Ilona Met diepe droefheid geef ik u kennis dat de HEERE van mij heeft weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame man Domburg, 's-Gravenpolder, 25 januari 1935 23januari 2021 's-Gravenpolder: A. Minderhoud - Hofïïus Mijn bijzondere dank gaat uit naar de liefdevolle zorg van RST Thuiszorg en dokter van Werkum en Esther Hoven, voor de goede begeleiding. Kerkhoekstraat 14,4431 AP 's-Gravenpolder De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden D.V. donderdag 28 januari om 13.00 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder en is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Geen bloemen. Heden overleed na een moeizame levensavond onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Adriana Hofïïus We wensen Addy veel sterkte in dit grote verlies. Nisse: Nico en Hanny de Witte - Hofïïus Oudelande: Janus en Tine de Reijger - Hofïïus Neven en nichten 's-Gravenpolder, 23 januari 2021 rn. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer geliefde buurman Sterke de Heere zijn vrouw in alle dingen en in deze moeilijke weg. Henk en Sandra 't Jong Jocelyn PM dinsdag 26 januari 2021 Wijsheid, Kracht en Schoonheid Onze lieve, creatieve, humoristische en unieke Rotterdam, 18 april 1940 Goes, 23 januari 2021 heeft in de leeftijd van tachtig jaar zijn aardse werktuigen neergelegd en is het Eeuwig Oosten ingegaan. We zullen mijn man, onze (schoon)vader en opa enorm missen. Goes Inemarie van Trirum-van Meurs Hilversum Angelique en Harry Jacco en Loes Amsterdam Simon en Haidy Goes Alexander en Marit Noël, Raphaël, Annika Rumpt Mascha en Allard Meike en Marte Florian Curasao Feite en Ramona Erin Den Helder Eleni en Keimpe Amsterdam Evanne Correspondentieadres: Westwal 77,4461CN Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ben in rouwcentrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 in Goes. Je kunt hiervoor met Inemarie van Trirum een afspraak maken via telefoonnummer 0113-231118. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Je kunt het afscheid live volgen op vrijdag 29 januari om 13:30 uur via www.uitvaartzorgcentrum.nl Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze ma, oma en omi sinds 13 april 2004 weduwe van Rinus Izaak Lindenberg Geboren Overleden 18 oktober 1929 19 januari 2021 Sjaak Lindenberg Jan en Koos Lindenberg-de Poorte Martijn en José Raül, Emilia, Fabio Wouter en Sanne Manu Middelburg, Verpleeghuis Willibrord Correspondentieadres: Fam. Lindenberg Zilvermeeuwstraat 19 4332 DE Middelburg Vanwege de huidige coronamaatregelen heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Een herinnering in liefde, is een herinnering voor altijd is overleden In de periode 1971 - 2007 was Hans ter Welle in diverse functies aan onze school verbonden. Gedurende de laatste periode van zijn loopbaan was hij lid van de Centrale Directie. Voor veel leerlingen heeft hij in die rollen een wezenlijk verschil gemaakt. Zijn betrokkenheid bij zowel de school als bij leerlingen was groot. Dit zullen wij altijd blijven waarderen. Wij wensen zijn familie de kracht toe om zonder hem verder te gaan. Namens directie, medewerkers en (oud-) leerlingen CSW, F.C. van der Knaap MME, Directeur-bestuurder CSW

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42