was zo ontroerend. Wat hebben we hier ook in de lichte muziek toch veel talent dat heel integer met muziek bezig is. Henk heeft er door het programma heel veel boekingen bij gekregen, maar staat van wege corona ook opeens stil.'' ,,Ik ben er al mee bezig: ik neem een cd op met guilty pleasures. Gebaseerd op het album September of My Years van Frank Sinatra. Voor mij anders dan normaal, het zijn croonerliedjes, maar ik vind het geweldig om te doen. En privé hoop ik met Willeke nog een gelukkige tijd te hebben. We genieten van ons huisje in Frankrijk, we golfen samen, ik rijd graag motor en doe een cursus foto grafie. En ik verheug me op het voorjaar, wanneer mijn zoon Richard uit Amerika overkomt. We hopen samen een dag of tien te gaan wandelen in Schotland. Voorlopig moeten we het doen met FaceTime, meer dere keren per maand hebben we contact. Hij is yogaleraar, maar vanwege de corona- pandemie werkt hij nu tijdelijk in de bouw. Hij is heel handig.'' „Steeds vaker. Omdat ik ermee word geconfronteerd. Twee jaar terug vierde ik mijn 80ste verjaardag. Van de mensen die ik graag had uitgenodigd was 90 procent overleden. Dan besef ik wel hoeveel geluk ik zelf heb, dat ik er nog steeds ben. Mocht het aflopen, dan hoop ik dat er niet een heel lange lijdensweg aan voorafgaat. Ik wil bijvoorbeeld niet gereanimeerd worden als er iets gebeurt. En ik wil gecremeerd worden. Mijn as mogen ze uitstrooien. Het liefst op het strand in Wijk aan Zee.'' Is er iets dat u absoluut nog wilt doen? U staat nog midden in het leven, maar denkt u weleens na over de dood? Marco Bakker - Het complete verhaal van Harrie Nijen Twil- haar verschijnt bij uitgeverij Prometheus (€20). ZATERDAG 23 JANUARI 2021 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 95