130 jaar Koninklijke Otolift: van grofsmederij tot trapliftfabrikant €750,- Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland Korting r± 5jaar Stuur mij een gratis brochure Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. De eerste Otolift 130 jaar innovatie Koninklijke Otolift Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd Gratis garantie enkele wereUl Adres Postcode/plaats Telefoon s Advertentie Een Otolift van vroeger De geschiedenis van Koninklijke Otolift staat bol van innovatie en doorzettingsver mogen. Het familiebedrijf wisselde in zijn 130-jarig bestaan verschillende keren van bedrijfsrichting. Om mee te gaan in de ver anderende wereld en om kansen te benut ten. Wat niet veranderde is de gedrevenheid om klanten zo goed mogelijk te helpen. Het is één van de redenen waarom Koninklijke Otolift uitgroeide tot de grootste traplifde- verancier van Nederland. Maar, daar gingen wel een aantal belangrijke gebeurtenissen aan vooraf. Het is 1891 als Otto Ooms de deuren opent van zijn grofsmederij in het Zuid-Hollandse Ammerstol. Een klein, hecht dorp aan de ri vier de Lek. Voor veel inwoners van het vis sersdorp is de zalmvangst een belangrijke bron van inkomsten. Ooms richt zich daarom al snel op de reparatie en bouw van zalmschou- wen. Het verdwijnen van de zalm uit de Lek, door vervuiling, barrières en overbevissing, heeft grote gevolgen voor het vissersdorp en de smederij. Noodgedwongen start Ooms met smeedwerk voor de bouw. Jaren later focust het bedrijf zich op het maken van rolstoel onderdelen, huisliften en plateauliften, zodat mensen met een verminderde mobiliteit veilig thuis kunnen wonen. 77 jaar na de opening van de grofsmederij maakt het familiebedrijf de eerste Otolift trap- lift. Op slechts een paar kilometer afstand van de oude locatie. Tot op de dag van vandaag worden in de 15.000 m2 grote fabriek in Ber gambacht trapliften gemaakt, voor Nederland en meer dan 40 andere landen. Wat ooit be gon als een eenmanszaak, is in enkele decennia uitgegroeid tot de grootste trapliftleverancier van Nederland, met wereldwijd meer dan 700 medewerkers. Als enige trapliftleverancier ontving Otolift het Predicaat Koninklijk: een symbool van het vertrouwen van de koning. De focus van Koninklijke Otolift ligt altijd op het zo goed mogelijk helpen van de klant. Elke Otolift traplift bouwt op 130 jaar innovatie. En dat merkt de gebruiker duidelijk. Veilig heid, comfort en gebruiksgemak spelen een grote rol, net als een korte levertijd. Omdat de gebruiker vaak niet kan wachten op de traplift. Otolift ontwikkelde daarom een modulaire traplift, die dankzij slimme technieken en au tomatisering in de fabriek snel leverbaar is. Het is de kers op de taart van jaren innoveren: een maatwerk traplift voor vrijwel elke trap, die binnen 48 uur leverbaar is. Wilt u meer informatie over de trapliften van Koninklijke Otolift? U kunt hier terecht voor nieuw, huur én tweedehands. Maak gratis en vrijblijvend een afspraak voor een thuisadvies, om de mogelijkheden voor uw trap te bespre ken. Of vraag gratis een brochure aan. Kijk op www.otolift.nl of bel naar 0800 444 770 6. Naam Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48