J? h.jübse FAMILIEBERICHTEN 19 Herman Heupperman (£/fo %ppmeCs-van de Vetde Wij staan altijd voor u klaar.' Jaap OVERIGE BERICHTEN Elizabeth Maatje Laurina Berwald-Wolf Cornells Corbijn MAREA s~ Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en zeer belangstellende opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Janneke en Rob de Ronde - Heupperman Erik en Yvette Heupperman - Haaswijk en kleinkinderen Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en bloemen die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Gerrit den Toonder Marie den Toonder - de Hond Kinderen en kleinkinderen Kloetinge, januari 2021 Het Zeeuwse Land DEEA Cees 0118-415183 06-15528040 www.blomenderidder.nl Uitvaartverzorging Voor een mooi en waardig afscheid met waardevolle herinneringen. fry cao uitvaa/ct, Voobeetv tiefaetfot cyüc/tetóC www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 23 januari 2021 PM Door alle hartverwarmende medeleven en steun na het overlijden van onze lieve zijn we met goede moed het nieuwe jaar begonnen. Wij wensen iedereen een gezond en mooi 2021 toe. Wibetty Jansen-Hardick Ook namens de kinderen en kleinkinderen. Veere, januari 2021 Een warmer en mooier afscheid van onze lieve moeder en oma hadden we ons niet kunnen wensen. We willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven. We zijn trots op haar en we houden van haar. Het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2021 Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. Wij willen u hartelijk bedanken voor de belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader en opa Carien Lia en David Jan Renske Rianne en Jan en kleinkinderen Harderwijk, januari 2021 herinneringen geven ons de kracht, zodat ze in ons hart blijft leven, zij, die zoveel liefde bracht. Wij bedanken iedereen voor de vele mooie kaarten, brieven en woorden die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder schoonmoeder en oma De vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons geroerd en getroost. Het heeft ons gesteund te merken dat zij er niet alleen voor ons, maar ook voor anderen was. Johan Kopmels kinderen en kleinkinderen Kloetinge, januari 2021 Betrokken, dienstbaar en professioneel Blom de Ridder O 0118-413417 overtoom-groen.nl UITVAART Zoutelande 06-40796513 info@marea-uitvaart.nl I (a -1 www.marea-uitvaart.nl Ton en Saskia van Het Zeeuwse Land DELA uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 47