A 18 Clazina Cornelia Joziasse-Ovaa Piet van Breda Maria Jacoba Smolders Mies Jaap Nelisse OVERLEDEN DANKBETUIGING Peter van der Weg Wij willen u bedanken voor uw medeleven in welke vorm ook in de dagen rondom de uitvaart van onze moeder, schoonmoeder, oma en superoma - Sien - Het was voor ons een grote steun en troost. Joke en Wim Ad en Karin klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2021 Lieve mensen, het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de steun die ik mocht ontvangen tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van Zoveel kaarten, briefjes, telefoontjes, bezoekjes en presentjes, geweldig. Het heeft mij erg goed gedaan, hartelijk dank hiervoor. Anny van Breda-de Jonge Koudekerke, januari 2021 Marinus Kodde Rinus Voor uw hartelijke blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van onze lieve vader en schoonvader betuigen wij u onze welgemeende dank. Kamperland: Corrie en Henk zaterdag 23 januari 2021 PM T-- In Liefde Losgelaten echtgenoot van Lammy van derWeg-Pol Leiden, 15 December 1941 t Middelburg, 16 Januari 2021 Oost-Souburg: Lammy van der Weg-Pol Spijkenisse: Peter en Daniëlle Kevin (in memoriam) Anouk Justin Jk Vlissingen: Agnes Kerim Renée Den Dungen: Johan en Miranda Fabiënne Carmen In het bijzonder willen wij de medewerkers van Het Gasthuis Middelburg, afdeling C.02, bedanken voor de warme en liefdevolle zorg die Peter heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Berkenstraat 78,4388 LN Oost-Souburg We hebben in familiekring afscheid genomen. Want Gij zijt bij mij Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus en tante Goes, 31 oktober 1930 t Goes, 17 januari 2021 Jacques and Barbara Hart Adriana Gibson Robert and Sheila Hart Deborah and Ate Mulder Kleinkinderen en achterkleinkinderen C.J. de Jonge en J.M. de Jonge-Smolders P.E. Smolders en W.J. Smolders-de Jonge C.D. Deurloo en A.E.B. Deurloo-Smolders Neven en nichten Speciaal woord van dank aan het personeel van Ter Weel Goes, voor de liefdevolle zorg de afgelopen jaren. Wij hebben in besloten kring afscheid van Mies genomen. Wij weten immers dat, wanneer ons aardse huis, deze tent, afgebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeuwig in de hemelen. 2 Korinthe 5:1 In zijn Heere en Heiland ontslapen, na een geduldig gedragen lijden, mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Dordrecht, Oost-Souburg, 21 augustus 1952 20 januari 2021 Koos Lagendijk - van Eek Wendy en Pieter Evan, Myrthe Wilgenstraat 138 4388 U Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed is op woensdag 27 januari om 13.30 uur te volgen via YouTube: De Ontmoeting Middelburg en via kerkomroep.nl Jan is deze dagen nog bij ons thuis. Liever geen bezoek. Geen bloemen. Om je heengaan treuren wij. Om wie je was, zijn we je dankbaar. Wij voelen ons getroost door jullie warme woorden, steun, liefde en vriendschap die we hebben ervaren na het overlijden van onze lieve papa en vrolijke lieve opa en overopa. Het besef dat hij niet alleen bij ons, maar ook bij anderen mooie herinneringen achterlaat doet ons goed. Hartelijk dank voor jullie medeleven en ook voor uw aanwezigheid bij het afscheid. Anja en Rinus Jobse-Kodde Jeanine Remco, Yves Rosanne Rens Jorina Robin Vrouwenpolder, januari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46