FAMILIEBERICHTEN 17 Johanna Gabriëlse-Stroo Kees Gabriëlse Adriaan Johannes Dommisse Wantje Gabriëlse-Stroo Neeltje Lauret-van Harn Huibrecht Alexander Breker In iedere traan van verdriet, glinstert een mooie herinnering. Voorbereid, maar toch nog onverwacht, is na een liefdevolle verzorging in 'Simnia', zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en 'ouwe oma' Wantje sinds 10 oktober 2007 weduwe van Arnemuiden, Domburg, 2 april 1942 21 januari 2021 Lieve mam rust zacht, we weten dat er boven iemand wacht. Westkapelle: Gert Meliskerke: Willie en Andrino Joany en Chaely Brendan Zoutelande: Marleen en Mario Quin Senna Correspondentieadres: Vikingstraat 7,4361 CR Westkapelle Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'Simnia', woning4, voorde liefdevolle verzorging. U kunt afscheid nemen van onze moeder, oma en 'ouwe oma' op zondag 24 januari van 15.00 uur tot 15.30 uur in uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden te Zoutelande. HANS TER WELLE Hans ter Welle 21-01-2021 C - Adrie - v Verdrietig namen we afscheid van onze zus, schoonzus en tante Middelburg: Arnemuiden: Oost-Souburg: A. Stroo RC. Stroo-Boone D. Stroo f S.C. Stroo-Marteijn J.P. Stroo f R Stroo-Knolle f C.W. Stroo N.S. Stroo-Florisse Neven en nichten Gezellig, creatief, strand... zijn de herinneringen aan onze lieve tante Wanda We wensen Gert, Willie, Andrino, Marleen, Mario en kinderen sterkte en méér mooie herinneringen toe. Wilma en Jan, Peter en Wenda, Helma en Renz, Jacco en Debora, Peter, Peter en Karolina, Jan-Willem, Paul en Sandra, Wilbert en Peggy en (klein)kinderen Hans ter Welle 'Het is gewoon goed. Na een voltooid leven is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 2013 weduwe van Sander Lauret 17 mei 1926 120 januari 2021 Ina en Martin Trudi en Bertus Alex en Jeannette Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prins Hendriksstraat 9A, 4453 CJ 's-Heerenhoek Een woord van dank aan huisarts Heukels en verzorgenden van 'Dijkstede' voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Je hoofd en handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Krabbendijke Tholen 28 november 1926 20 januari 2021 echtgenoot van Betsie Breker-Sinke Nelly Jos en Irma Sylvia en Jaimie Richard en Linda "Wij hebben veel steun gekregen van onze huisarts dr. Bakkerus, waarvoor hartelijk dank. Vliethof 18, 4691 HA Tholen We nemen op maandag 25 januari afscheid van Huib in het uitvaartcentrum Amissio, vanwege de corona maatregelen zal dit in besloten kring plaatsvinden. De begrafenis zal eveneens in besloten kring plaatsvinden te Tholen. zaterdag 23 januari 2021 PM Na een bijzondere laatste levensfase moeten wij tot ons verdriet afscheid nemen van mijn geliefde man, onze bijzondere vader en lieve opa. Nijmegen, 12-07-45 Middelburg, 21 -01 -'21 Loek ter Welle - den Hollander Martijn, Scarlett en Dunja Bart, Annelies, Boris en Riff Mirjam, Jorien en Milan Met respect voor de manier waarop hij is omgegaan met zijn ziekte, hebben wij afscheid genomen van We verliezen in hem een dierbare zwager en oom. Zierikzee: Nel den Hollander Sint Laurens: Suus en Jaap Eleveld-den Hollander Tiel: Ria en Wim Veerman-den Hollander Nichten en neven We leven mee met Loek en de (klein)kinderen en wensen hen veel sterkte. Voor alles wat gebeurt is er een uur, een tijd voor alles wat er is onder de hemel. Prediker 3:1 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven, nemen wij met veel mooie herinneringen afscheid van onze vader en opa echtgenoot van Annie Dommisse - Zwaan 18-4-2020 eerder echtgenoot van Riet Dommisse - Verschelling T 25-8-1987 Kapelle, 7 december 1939 Goes, 22 januari 2021 Rianne en Erik Martijn en Jasmijn Iris Andrea Remco (in liefdevolle herinnering) Cathy Willem Anne en Yoeri Correspondentieadres: Molenweg 42 3255 AP Oude-Tonge Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke van huis 405/406 voor de liefdevolle verzorging van Adrie. De dankdienst voor het leven van Adrie en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Na jaren van warme vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Wij wensen Loek, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Jo en Nel Kodde Ton en Nel Kerkhove

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45