Jok annes JJenïicus Wilhelmus van £sch 16 FAMILIEBERICHTEN Pieter Nieuwenhuize - Piet- Adrie Rijk Adrie Rijk Adrie Rijk OVERLEDEN Diepbedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd en wijze van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze liefdevolle, betrokken vader, opa en overopa in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in de zware verlies. J.M. Nieuwenhuize-Butijn Leo Nieuwenhuize Corina Nieuwenhuize-Beneden Annique en Quirian, Sil Marije en Jozian Ilse en Huib Julia en Jacco Jeanet Janse-Nieuwenhuize Leo Janse Peter en Anneleen, Jodie Anne en Arjan Judith en Izak, Jari, Jenna Anthony met liefde in ons hart Laurent 21 januari 2021 Grintweg 17 4401 NC Yerseke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden D.V. dinsdag 26 januari om 13.30 uur. U kunt de dienst meeluisteren via kerktelefoon en website van de kerk, www.gergemyerseke.nl Uw condoleance ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bezoek aan huis Wij danken de medewerkers van RST en huisarts Van Wijk voor de liefdevolle en hartelijke zorg voor mijn man en onze vader. Pieter Nieuwenhuize 16-10-1943 20-01-2021 Adrie Rijk Adrie Rijk In de blauwe lucht, slaat u uw vleugels uit Over de regenboog, langs de zon In alle rust heeft u uw laatste adem uitgeblazen, door alle goede zorgen van de Zoute Viever bent u pijnloos heengegaan $oop Tilburg, Oost-Souburg, 20 september 1931 21 januari 2021 Echtgenoot van Maria Werna van Esch - Bock Kinderen: Gerrie van Esch Ron en Marjan van Esch Adi van Esch en Marcel Recourt Kleinkinderen: Marie-Claire en Denny Dominicus Lisa en Jonathan Kwast Cindy Bootsma Achterkleinkinderen: Amira en Lumina Dominicus Correspondentieadres: Gerrie van Esch Pablo Picassoplein 131 4382 KB Vlissingen In verband met de beperkende maatregelen rondom de bestrijding van het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Indien u het afscheid op afstand mee wilt maken kunt u op dinsdag 26 januari vanaf 13.50 uur de livestream bekijken op: www.uitvaartcentrumdegetijden.nl Telefoonnummer: Marie-Claire Dominicus 06-51743874 zaterdag 23 januari 2021 Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van de medegrondlegger van ons bedrijf Tot op het laatst was hij erg meelevend en betrokken bij ons werk in de mosselvisserij. Sterke de Heere allen die hem in liefde omringd hebben. Bemanning YE-57 Leo, Mark en Jack Bemanning YE-89 Leo en Laurent Bemanning YE-157 Reinier, Flip, Maurice en Gerard Bemanning YE-257 Nico, Albert, Lorenz, Lambrecht Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Oud-directeur van Jac. Rijk B.V. en ZTZ Logistics B.V. Wij denken met respect en warmte terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid. Zijn innemende, warme persoonlijkheid en zakelijk inzicht zullen ons tot voorbeeld blijven. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van Jac. Rijk B.V. ZTZ Logistics B.V. Met veel verdriet in ons hart hebben we, na een kortstondig ziekbed, afscheid moeten nemen van onze dierbare zoon, broer, zwager en oom Goes: J. Rijk-de Winter Jac. Rijk Goes: Truus Rijk-Oerlemans Sjaak Rijk Oisterwijk: Mienke en Leen Polderman-Rijk Goes: Lauran en Jannie Rijk-van de Vreugde Alle neven en nichten We wensen Lony, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Na een kortstondig ziekbed zijn wij dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om zijn heengaan. Mijn echtgenoot, onze pa en trotse bompa is niet meer. Vergeten doen we je nooit! Lony Rijk de Baar Mark Karin Eva Pieter Jeroen Zulema Alvaro Carlos Joost Leonie Luc Isa belle Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Rijk Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder We zullen in familiekring afscheid van Adrie nemen in crematorium 'Zoomstede' te Bergen op Zoom. Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u een condoleance of een herinnering aan Adrie plaatsen. PM Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adrie kennen wij als een actieve golfer en een graag geziene gast bij De Goese Golf. Hij speelde regelmatig mee met de bedrijvencompetitie en de herendag. Daarnaast was hij een trouw lid van de Wasdag. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf DE - GOESE T GOLF Wij zijn geschrokken van het onverwachte overlijden van ons zeer gewaardeerde lid Wij herinneren ons zijn opgewekte aanwezigheid en de mooie gesprekken. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en naasten veel sterkte in deze verdrietige periode. Bestuur en leden Lionsclub Goes en Lionsclub Oosterschelde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44