3 FAMILIEBERICHTEN 19 Kees de Kramer Wij staan altijd voor u klaar.' DEEA Carlos de Craene Antoon Bun OVERIGE BERICHTEN Henk van Beek Lieve familie, vrienden, buren en collega's, we danken jullie hartelijk voor alle blijken van medeleven na het overhjden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Het heeft ons goed gedaan tijdens deze moeilijke tijd. Nelly, Conny, Koos, Tina, Bennie, Sebastiaan en Mariska. Terneuzen, januari 2021 Langs deze weg willen wij u bedanken voor alle belangstelling, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer en oom Willy van Himste M. Coone-van Himste kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2021 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en bloemen die wij ontvingen na het overhjden van mijn man, onze vader en opa Gerrit den Toonder Marie den Toonder - de Hond Kinderen en kleinkinderen Kloetinge, januari 2021 De vele brieven, kaarten en telefoontjes die we mochten ontvangen na het overhjden van onze lieve zorgzame man, vader en opa Anton de Brouwer hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Langs deze weg willen wij daarvoor danken. Irene de Brouwer-Versijp Edwin en Liesbeth - Amber Arno en Dymphy - Floris, Kathelijne Axel, januari 2021 Na het overhjden van onze dierbare vader, schoonvader, opa en oude opa Willem Dekker was het fijn dat zo velen met ons hebben meegeleefd. We willen via deze weg iedereen bedanken voor de steun en betrokkenheid. Martin en Clara Dekker-van Cadsand Bram en Greetje de Hullu-Dekker Klein- en achterkleinkinderen Axel, januari 2021 voor elkaar zaterdag 23 januari 2021 ZV Lieve mensen, bij het overlijden van hebben zoveel mensen hun warme medeleven betuigd dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij zijn afscheid. Erna de Craene - van den Broecke, Marnick, Tonny, Marie-José Klein- en achterkleinkinderen Sluis, januari 2021 Via deze weg willen we u hartelijk bedanken voor uw medeleven en kaarten die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Mieneke Bun - Metz Kinderen en kleinkinderen Sluis, januari 2021 Miranda Brasser van DELA De leerai^jgnog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroo^Jemoed orrXerder te gaan. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel Oil5 21 ÏO ~J~J voor een persoonlijk gesprek. mooie woorden, prafljh'ge bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvaren ha het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader eiropa Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, e bloem'en, fijne brieven en ké van mijn echtgenoot, onze vó Hn - Terneuzen, januari 2021 Familie van Beek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138