FAMILIEBERICHTEN 17 Adrie Rijk Adrie Rijk 023 Adriaan Johannes Dommisse Sara Anthoinetta van deVelde-Versluijs OVERLEDEN 16-10-1943 20-01-2021 Hans ter Welle 21-01-2021 Peter van der Weg Lammy van derWeg-Pol - Adrie - Sarie zaterdag 23 januari 2021 ZV Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Na een kortstondig ziekbed zijn wij dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om zijn heengaan. Mijn echtgenoot, onze pa en trotse bompa is niet meer. Vergeten doen we je nooit! Lony Rijk de Baar Mark Karin Eva Pieter Jeroen Zulema Alvaro Carlos Joost Leonie Luc Isabelle Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Rijk Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder We zullen in familiekring afscheid van Adrie nemen in crematorium 'Zoomstede' te Bergen op Zoom. Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u een condoleance of een herinnering aan Adrie plaatsen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Oud-directeur van Jac. Rijk B.V. en ZTZ Logistics B.V. Wij denken met respect en warmte terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid. Zijn innemende, warme persoonlijkheid en zakelijk inzicht zullen ons tot voorbeeld blijven. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van Jac. Rijk B.V. ZTZ Logistics B.V. Met respect voor de manier waarop hij is omgegaan met zijn ziekte, hebben wij afscheid genomen van We verliezen in hem een dierbare zwager en oom. Zierikzee: Nel den Hollander Sint Laurens: Suus en Jaap Eleveld-den Hollander Tiel: Ria en Wim Veerman-den Hollander Nichten en neven We leven mee met Loek en de (klein)kinderen en wensen hen veel sterkte. In Liefde Losgelaten echtgenoot van Leiden, 15 December 1941 t Middelburg, 16 Januari 2021 Oost-Souburg: Lammy van der Weg-Pol Spijcenisse: Peter en Daniëlle Kevin (in memoriam) Anouk Justin issingen: Agnes Kerim Renée Den Dungen: Johan en Miranda Fabiënne Carmen In het bijzonder willen wij de medewerkers van Het Gasthuis Middelburgafdeling C.02, bedanken voor de warme en liefdevolle zorg die Peter heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Berkenstraat 78,4388 LN Oost-Souburg We hebben in familiekring afscheid genomen. Voor alles wat gebeurt is er een uur, een tijd voor alles wat er is onder de hemel. Prediker 3:1 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven, nemen wij met veel mooie herinneringen afscheid van onze vader en opa echtgenoot van Annie Dommisse - Zwaan T 8-4-2020 eerder echtgenoot van Riet Dommisse - Verschelling T 25-8-1987 Kapelle, 7 december 1939 Goes, 22 januari 2021 Rianne en Erik Martijn en Jasmijn Iris Andrea Remco (in liefdevolle herinnering) Cathy Willem Anne en Yoeri Correspondentieadres: Molenweg 42 3255 AP Oude-Tonge Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke van huis 405/406 voor de liefdevolle verzorging van Adrie. De dankdienst voor het leven van Adrie en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Je was m'n maatje, je was m'n alles. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, heb ik geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus, tante en oud-tante echtgenote van Sjaakvan de Velde Oostburg, 16 juli 1957 tTerneuzen, 20 januari 2021 Oostburg: Sjaakvan de Velde Aardenburg: Anthoinette en Marijke Anne en Tim Marieke en Elroy Matthijs en Renske Wolvega: SjaakenAlie Prinsenbeek: Heieen en Huib Ad en Paulie achterneven en achternichten Correspondentieadres: Zuidzandsestraat4,4501 AP Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136