Het voordeel ONLINE MASTERCLASSES DIE JE LEVEN VERRIJKEN Omdat je hetverdfent! V Verschillende experts V Online colleges V Aangeboden door Dreamteachers Wees er snel bij! Voor veel colleges geldt een speciale early bird prijs! Kijk voor meer informatie in onze webwinkel. Bestel nu op pzc.nl/webwinkel PaulVugts Samen met Paul Vugts de onderwereld in Sebastiaan de Vet Stap in voor een trip langs de planeten Paul Vugts vertelt ons hoe je carrière maakt als crimineel en welk pad criminelen in Nederland bewandelen. Wat als je als journalist verslag moet doen van moorden? Hij vertelt ons zijn persoonlijke verhaal en doorspekt dit met de smeuïgste verhalen over de georganiseerde misdaad in NederLand - van grote namen als Ridouan Taghi en Willem HoLLeeder. Tijdens dit college neemt onderzoeker Sebastiaan de Vet je mee op een reisje door het heelal. Dat gaat namelijk een stuk makkeLijker dan je denkt! Je krijgt tien reistips om het zonnestelsel van dichtbij te ontdekken. Ga je mee op reis? Online college: Donderdag 28 januari I 20.30 uur Online college: Dinsdag 23 februari I 20.30 uur Eveline Crone Zó leer jij wat er omgaat in je puber Killian Wawoe Hoe overleef je de thuiswerkcrisis? Dit college geeft antwoord op alle vragen van thuiswerkers. Hoe voorkom je dat digitaal vergaderen vermoeiend wordt? Heeft jouw kantoor straks nog dezelfde functie? Organisatiepsycholoog Kilian Wawoe geeft een college over werken tijdens en na de coronacrisis, en schetst hoe jouw werksituatie eruit ziet als we straks weer terug naar kantoor mogen. Online college: Dinsdag 1 maart I 20.30 uur Eveline Crone leert je in dit college op een wetenschappelijke manier te kijken naar het gedrag van jongeren en helpt je beter te communiceren met je puber. Een online college dat inspireert, je blik verruimt en je een voorsprong geeft. Online college: Dinsdag 11 februari I 20.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 128