apetito Probeer nu 5 maaltijden voor slechts 19,95! vergelijk de nieuwste autopremies en bespaar Speciaal voor jou welkom bij independer Samen met Paul Vugts de onderwereld in Inclusief 12 heerlijke desserts gratis! www.apetito-shop.Ti We lijken soms best veel op elkaar. Toch zijn we allemaal net een tikje anders. Ook elke autoverzekering is anders. Wij vinden er een die haarfijn bij jouw bolide past. Ga naar independer.nl en bespaar gemiddeld 258 euro per jaar! Het grote Taghi- en Holleeder-college Paul Vugts vertelt ons hoe je carrière maakt als crimineel en welk pad criminelen in Nederland bewandelen. Wat als je als journalist verslag moet doen van moorden? Hij vertelt ons zijn persoonlijke verhaal en doorspekt dit met de smeuïgste verhalen over de georganiseerde misdaad in Nederland - van grote namen als Ridouan Taghi en Willem Holleeder. Bestel nu op pzc.nl/masterclass Watje woon- of eetsituatie ook is: bij apetito willen we je culinair verrassen. Laten genieten van gemak... met onze keuze uit 150 maaltijden! 5 van deze maaltijden kun je nu proberen in een proefpakket voor slechts 19,95. Bestel en geniet van: Nasi goreng met kipsaté Macaronischotel Runderlapje in jus met bloemkool en aardappelpuree Runderhachee met rode kool en aardappelen Grootmoeders kippannetje: kippenpoot met groenten en gebakken aardappelen Gratis aan huis bezorgd en zonder verdere verplichtingen. Bovendien ontvang je nu ook nog eens 12 desserts t.w.v. 12,29 gratis! Dat smaakt naar meer toch? Eet je liever natriumarm, vegetarisch of glutenvrij? Ook dat kan. Ga naar apetito-shop.nl/proefpakket of bel 0800 - 023 29 75 (gratis) en maak je keuze. Vermeld bij de bestelling actiecode iog-DPGoi2i. Eet smakelijk! Deze actie is enkel voor nieuwe klanten en geldig t/m 28 februari 2021. Kijk voor de overige voorwaarden op apetito-shop. nl/proefpakket. apetito behoudt zich het recht voor om de samenstelling van het proefpakket tussentijds te wijzigen. zorgverzekeringen, energie, hypotheken, woonverzekeringen, mobiele telefonie, internet, autoverzekeringen en meer Donderdag 28 januari I 20.30 uur I Online college aangeboden door Dreamteachers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 14