Het voordeel VIND RUST EN ONTSPANNING IN DE NATUUR Omdat je hetverdient! Ontdek de mooiste plekken van Nederland r Bekijk het complete aanbod op pzc.nl/overnacht Commerciële bijlage en vooral te ontspannen. Het begint al bij de overtocht met de boot, die ervoor zorgt dat het vakantiegevoel meteen aanwezig is. Er is zoveel moois te zien in Nederland en nu je eigenlijk gedwongen wordt om een stap terug te doen, is dit het perfecte moment om dat allemaal te gaan ontdekken. Het wordt tijd om de ontspanning en rust op te zoeken na weken van thuis zitten. Eén van de mooiste stukjes natuur in ons land: de Veluwe met haar prachtige heidevelden. Als je van lange wandelingen in de natuur houdt, ben je hier op de juiste plek. Hier vind je de Nederlandse Big Five - edelhert, wild zwijn, ree, vos en Schotse hooglander. Tijdens een wildexcursie is de kans groot datje één van deze dieren tegenkomt! Thuis is al een behoorlijke tijd alles in één. Het wordt steeds moeilijker om werk en privé gescheiden te houden, want het kantoor is immers ook je thuis. Juist daarom is het belangrijk om momenten van rust in te plannen en je af en toe in een andere omgeving te begeven. Om jouw tripje van ontspanning helemaal compleet te maken, sluit je de dag af in een heerlijk hotel. Nederland kent tal van mooie plekken en de waddeneilanden zijn daar één van. De wadden zijn namelijk de perfecte plek om even uit te waaien Bekijk hieronder een greep uit ons hotelaanbod. Boek nu en geniet later Ga er samen even tussenuit en ontdek hoe mooi Nederland kan zijn, want voor het vakantiegevoel hoefje niet naar het buitenland. Maak lange wandelingen in de natuur of geniet van een stedentrip. Sluit je dag af met een ontspannen wellness arrangement of een overnachting incLusief ontbijt en diner bij één van de ruim 100 Fletcher Hotels. Boek nu alvast je overnachting en verheug je op iets leuks! FLETCHER j 'Exclusief eventuele (verplichte) kosten. Voor alle voorwaarden ga je naar www.pzc.nl/overnacht m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56