KEES SCHOQ KEES SCHOQ KEES SCHOQ KEES SCHOQ FAMILIEBERICHTEN 13 Lieve KEES Lieve kees Dag lieve kees _J\ Kees Schog Sommige mensen zitten zo vol leven, die kunnen niet dood. En dan gebeurt het onmogelijke. Niet te bevatten en intens verdrietig. Kees met zijn prachtige lach is er niet meer. Wat gaan we hem missen. We wensen Kelly, Quinty, Marian, zijn ouders, André, Esther en alle andere naasten heel veel sterkte. Voor altijd TEAM KEES Marleen Yvette Ronald Peter Lizette HP Evelien Ellen Janine Henri Stefanie Goes, 17 januari 2021 Kees Schog We hebben je veel te kort in onze familie mogen hebben. We wensen familie en Marian veel sterkte toe. Familie Goedegebure Kees Schog woensdag 20 januari 2021 PM Bruisend van energie nog volop in het leven, maar in een strijd die niet te winnen was Met veel verdriet melden wij dat we geheel onverwacht afscheid hebben moeten nemen van c 11 maart 1967 Goes 117 januari 2021 Kelly en Quinty Karei Leny Marian, Timo en jesse André Esther, Jesse en Ymke Zijn uitvaart zal zaterdag 23 januari om 14.30 uur in besloten kring plaatsvinden en is middels livestream te volgen via http//livestream.zoomenzegestedenl Inlogcode FLs3xV We steken bij de opening een kaars aan om samen licht, warmte en verbondenheid te ervaren. Correspondentieadres: Yarden van de Hee t.a.v familie Schog, Donkerstraat 20, 4463 VV Goes "Iedere ontmoeting is een herinnering". onze steun en toeverlaat. Voor altijd in ons 50 Piet en Leny in liefdevolle herinnering Marian, Timo Jesse Marleen, Sam Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega Wij verliezen in Kees een fijne collega die met passie betrokken was bij onze infrastructuur, altijd bereid was te helpen, oog en zorg had voor de ander en een levensgenieter was. We gaan hem erg missen. We wensen de nabestaanden van Kees veel sterkte toe met het dragen van dit enorme verlies. Namens alle collega's van Rijkswaterstaat Met grote verslagenheid en verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Sinds 2002 werkte Kees bij dienstkring Delta Kust als Coördinator Oosterscheldekering. Later werd Kees Assetmanager Civiel bij district Noord, ledereen die binnen en buiten Rijkswaterstaat met Kees samenwerkte kende hem als een altijd hartelijke en gedreven collega met een grote betrokkenheid bij het werk en zijn collega's. Voor velen was Kees een vriend. Wij wensen Marian, Kelly, Quinty Miranda veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle (Oud) Collega's van het district Noord te Goes Rijkswaterstaat Zee Delta Je hebt je laatste rit gereden. Je laatste noot beluisterd. Je laatste biertje gedronken. Je bent een nieuwe reis begonnen. Voor altijd in ons hart, we gaan je missen. Kelly en Quinty Marian, Timo en Jesse Familie en vrienden heel veel sterkte met dit immense verlies. We zijn er voor jullie. Michel, Marlinda en Zoë Rik, Esther, Sanne en Femke Jeroea Monique, Damian, Noah en Owen Miranda, Chris en Nick Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oud-leerling, vader van onze leerling Quinty uit havo 5c en oom van onze leerling Ymke uit vwo 6c Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Quinty, Ymke en hun familie. We wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen en personeel van Het Goese Lyceum, locatie Oranjeweg. J. Harrison (mentor) I. Smallegange (leerlingencoördinator H5) R Florisse (afdelingsleider havo) C Biesterbosch-Gunst (rector) Paul en Rijnie Karei en Jeannette Svea Anne, Mirre Jaap Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Verslagen zijn wij door het overlijden van onze trouwe supporter en vader van onze teamleden Kelly en Quinty, Wij wensen Kelly, Quinty, familie en vrienden heel veel sterkte met dit enorme verlies. Alle spelers en trainers van Kloetinge vrouwen 1 "Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog naar de hemel en namen wij je gewoon mee terug. Geen nederlaag is zwaarder dan deze! Rust zacht Kees" Je teamgenoten van het tennisteam Bad Boys 2.0 (Ruud, Ronald, Jurgen, Robert, Marco, Rob, Tom, Remco) Stil omdat de juiste woorden soms niet te vinden zijn Lieve Kees, wij gaan je missen We wensen Kelly, Quinty, familie, Marian, Timo, Jesse en vrienden alle kracht toe om het verlies van Kees een plek te geven Kees Annette Evi Ricardo Lonneke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45