Y FAMILIEBERICHTEN 13 Sandra Noteboom Sandra Noteboom OVERLEDEN Vroeger had ik later nog de toekomst was van mij Ik had het leven voor me nu ligt het achter mij Vroeger had ik later nog Ik heb al wat ik bezat maar alles wat ik heb Ik heb m 'n tijd gehad Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. Hendrika Levina Oppeneer-Zegers - Riek - weduwe van Marinus Cornelis Oppeneer in de leeftijd van 94 jaar. Piet (in liefdevolle herinnering) en Anneke Thijs Rina en Klaas Liesbeth en Leendert Leon Sanne en Rene Evi 17 januari 2021 Correspondentieadres De Jongestraat 2 4531 GL Terneuzen De afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken allen die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. kowcfmy Sandra Noteboom Rgfiïs will guiS yow kom Zij is een* beetje* mij, ik ben een beetje* boor Uit ons leven, maar voor altijd in ons hart. Lieve zus, schoonzus en tante Sandra Noteboom - Rombaut Sonja Harinck - Rombaut Gerbert Harinck Kyra Verdrietig, en dankbaar voor wat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame ma, schoonma en oma Celina Johanna van del Weijden- Wel weduwe van Petrus Jacobus van der Meijden Boschkapelle, 14 mei 1930 f Hulst, 16 januari 2021 Ronald en Mathy Anke en Dennis - Max, Fay Judith Patrick en Barbara Emïlie Eloise Camille Etiënne Monique en Bert Edwin f Correspondentieadres: Rossinistraat 6 4561 VP Hulst Chantal en Peter Yannick Sterre Tijmen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Blaauwe Hofke 77' voor hun goede zorgen en aandacht. Piet Leendertse Dag lieve vriendin We nemen je mee in ons hart. Sandra Noteboom We wensen Wilfred, Kaylee en Milan veel sterkte met het verlies van Sandra. Lianne Frank Yannick Rodney, Donna Iban Jolanda Harry Samantha Mare, Tirza Reggi Sandra Noteboom George Vioen Annie Vioen-de Bakker Lenie Geerse - de Visser dinsdag 19 januari 2021 ZV Tot onze diepe droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerd koorlid Gosse Kroon Wij wensen familie, vrienden en bekenden Gods onmisbare hulp toe in deze moeilijke tijden. Christelijk Mannenkoor Zeeuws-Vlaanderen Sandra is 52 jaar geworden Heinkenszand: Wilfred, Kaylee en Milan De uitvaart vindt plaats in besloten kring Correspondentieadres: Simonswei 8 4451BN Heinkenszand i Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze behulpzame en goede vriend Bert en Jenny En Kinderen Afscheid nemen doet het meest pijn als het verhaal nog niet af is Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Wim, Patrick, Monique, Annick en Femque Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Sandra werkte ruim 33 jaar binnen Ter Weel als verzorgende en kende veel mensen. Sandra was een zeer gewaardeerde en gedreven medewerker. Haar inzet en aandacht voor de oudere medemens zullen zeer gemist worden. Wij wensen man en kinderen veel sterkte toe. Namens alle medewerkers, vrijwilligers en cliënten, in het bijzonder alle medewerkers van Abbekindershof, Zorggroep Ter Weel Te jong en volop in het leven Mocht jij je dromen niet meer beleven. Je werklust, liefde en glimlach op je gezicht. Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alle jaren dat we met haar hebben mogen samenwerken, nemen wij afscheid van onze collega We zullen haar erg missen en wensen Wilfred, Kaylee en Milan heel veel sterkte. De meisjes van Abbekindershof 2 Zorggroep Ter Weel Ik zal gaan, maar de vogels zullen blijven zingen... Heden overleed zacht en kalm onze pa, opa en opa-opa weduwnaar van Hontenisse, 13 november 1933 t Hulst, 16 januari 2021 Koewacht: Alex en Monique Philip en Keshia, Lynn, Lauren Elisa en Jimmy, Nick, Fleur, Roos Hulst: Paul Melissant: Margreeten Johan Sylvia en Marco Luc Correspondentieadres: Frans van Waesberghestraat 42, 4561AE Hulst De afscheidsdienst met aansluitend de crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar dr. den Ouden en de Thuiszorg Hulst. "Veilig In Jezus armen" Bedroefd, maar dankbaar voor haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, onze schoonzus en tante Weduwe van Jan Geerse 121 oktober 2019 Oost- en West-Souburg, t Middelburg, 14 november 1938 17 januari 2021 Peter Geerse Zwager en schoonzussen familie Geerse Neven en nichten familie Geerse Neven en nichten familie De Visser Correspondentieadres: Breeweg 5 4371 SB Koudekerke Vrijdag 22 januari om 13.30 uur vindt de dankdienst voor het leven van Lenie in besloten kring plaats. Dit vanwege de corona-maatregelen. U kunt de dienst gelijktijdig online volgen via de website www.kerkdienstgemist.nl, vul 'Vrouwenpolder' in en kies voor de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt. Speciale dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Noordbolwerk 33 voor de liefdevolle zorg. COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52