9 Daniël Donze Daan Donze Jakobus Johannes Rieteco Dag pap's? Anthonie van Oosten Ton van Oosten OVERLEDEN Daan sinds 26 mei 2020 weduwnaar van Martha Wissel Hoek, 27 oktober 1927 t Terneuzen, 15 januari 2021 Marieanne Hannah en Ryan Oliver, Max Liesbeth en Wim Wendy en Ritchie Noa Finn en Evy Mees Ricky en Maxime Sanne Correspondentieadres: Strandgaper 6 4553 CA Philippine Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Blide", voorde liefdevolle en goede verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze schoonbroer is heengegaan. We zullen hem missen. Fam. Lamain-Wissel Fam. de Koning-Wissel de Heer houdt de wacht over je gaan en je komen van nu tot in eeuwigheid. Psalm 121: 8 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, heb ik afscheid genomen van mijn lieve ma Fran§oise Witte-de Blaeij - Francien - weduwe van Jacobus Witte Hoek, 13-11-1928 Axel, 15-1-2021 Marian Witte Er is een besloten afscheidsdienst in de Protestantse Kerk te Axel, Koestraat 2, op woensdag 20 januari om 10.30 uur. Te beluisteren via: wwwJcerkomroep.nl Mijn dank, gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'De Vurssche', afd. 't Fort en de Watertoren, voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Sparksstraat 34 4539 PD Spui Corrie van Beek- Boden Ko Ton dpg' maandag 18 januari 2021 ZV Als je vader sterft, en je moeder nog maar pas geleden. Weet dan dat je hun liefde erft, want het kind zijn is nu verdwenen. in liefde losgelaten... Herinner mij, niet in sombere dagen Herinner mij, in de stralende zon Herinner mij, hoe ik was toen ik alles nog kon Intens dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven, is van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma. echtgenote van Albert van Beek De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 22 januari om 13.30 uur. U heeft de mogelijkheid de dienst bij te wonen via de livestream. Stuur hiervoor een mail naar: info@deridder-uitvaart.nl en u krijgt van ons de inlog gegevens. Onze dank voor de liefdevolle verzorging van ma gaat uit naar het verzorgend personeel van "de Blaauwe Hoeve"paviljoen 144 en Blaauwe Hofke unit 3 We hadden zo graag nog wat langer van elkaar willen genieten, maar het heeft helaas niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader *Aardenburg, Terneuzen, 18 april 1934 10 januari 2021 Greta Anita en Wim Sjaak en Tanja Sandra en Koen Jeannine Kleinkinderen en achterkleinkinderen We hebben in besloten kring afscheid genomen. Correspondentieadres: Schorpioen 36,4501 HB Oostburg Enige en algemene kennisgeving Doe de groetjes aan mam! Bedankt voor al je wijze woorden en wijze raad (waar moeten we nu heen?) Wat gaan we je liefde voor ons en je humor enorm missen. Wemeldinge Terneuzen 26-04-1947 16-01-2021 Je zal haar weer zien Ivonne van Oosten-Faas Je huidige liefde Pamela Casey-Sartain Dag groot voorbeeld, bedankt voor alles, je dochters en schoonzoon Diana van Oosten Petra en Jean-Paul Martlé-van Oosten Doei lieve opa Sam en Maika Noa Daan en Vanity Jammer genoeg hebben we zeer plotseling en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en partner. Pa wilde dat wij in een besloten kring afscheid van hem zouden nemen, wij respecteren zijn keuze. Correspondentie adres: Diana en Petra van Oosten p.a. De Blikken 14 4501 AC Oostburg Onze lieve (schoon) broer en oom, is niet meer. Wij zijn erg verdrietig. Maja en Anthoine Angelique - Aad Sandra - Lee Ross en alle neven en nichten COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Bergen Blaauwe op Zoom, 11-1-1945 t Hulst, 14-1-2021 HulstAlbert Kapellebrug Ron en Annick Lars en Claudia Marco Jansteen Esther en Bart, en Jordi Bc ore Correspondentieadres: Blaauwe Hofke 62 4561 NV Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49