Balende Boere na nieuwe nederlaag met SV Meppen II 11 Duel in Champions League eindigt in 6-2-nederlaag ,,Dit was een topervaring", reageerde Saïd Bouzambou na het duel dat hij met Hovocubo speelde in de Champi ons League. In het Spaanse Torréjon de Ardoz, net buiten Madrid, was top- ploeg Inter Movistar FS met 6-2 te sterk, maar liet de formatie uit Hoorn wel een aardige indruk achter. ,,We hebben laten zien dat we topfit zijn.'' De 30-jarige zaalvoetballer uit Vlis- singen kon leven met de nederlaag te gen de full profs van Inter Movistar. Zij spelen nog gewoon competitie in Spanje, terwijl Hovocubo al maanden alleen mag trainen. Bouzambou: ,,We deden het goed en hebben veel kansen gecreëerd. Het was ook mooi om tegen zaalvoetballers te spelen die je alleen van tv kent. We konden goed mee met het tempo en bij vlagen speelden we ons goed onder de druk uit.'' Het ontbrak op cruciale momenten alleen aan wat geluk voor Hovocubo. Na vier minuten spelen kreeg doelman Dave Stet al een rode kaart na een on gelukkig moment. Daarna nam de Spaanse ploeg binnen tien minuten een 3-0-voorsprong en leek Hovocubo overlopen te worden. Bouzambou en zijn ploeggenoten herstelden zich ech ter, kwamen via Hicham Aklalouch op Het was ook mooi om tegen zaalvoetballers te spelen die je alleen van tv kent 3-1 en waren na rust dicht bij een tweede treffer. De grote kans was echter niet be steed aan Soufian Charraoui, die oog in oog met de doelman miste. Vervolgens profiteerde Inter Movistar van balver lies van Hovocubo in de as van het veld (4-1). Aanvoerder Mats Velseboer ver kleinde de marge weer tot twee treffers (4-2), maar het laatste woord was voor de Spanjaarden. Doelman Levie Rood, de vervanger van Stet, moest nog twee treffers slikken, waardoor een 6-2- eindstand op het scorebord kwam en Inter Movistar zich bij de laatste zes tien voegde. Eredivisie zaalvoetbal Voor Hovocubo en Saïd Bouzambou zit het Europese avontuur er nu op. Of de ploeg dit seizoen nog in actie komt in officiële wedstrijden is de vraag. De eredivisie zaalvoetbal ligt vanwege de coronapandemie stil en duidelijkheid over een hervatting van de competitie is er nog niet. Trainers Volleybal maandag 18 januari 2021 Tom Boere (midden) zit balend op het gras na het duel met MSV Duisburg en heeft geen oog voor ploeggenoot Lukas Krüger. De spits uit Terneuzen moest gisteren met zijn nieuwe club de tweede nederlaag op rij slikken (1-0). De enige treffer in Duisburg kwam na 21 minuten op naam van Wilson Kamavuaka. Boere maakte begin deze maand de overstap van Türkgücü Mün- chen. In zijn eerste duel won Mep pen met 1-0 van Saarbrücken, daarna volgde een nederlaag bij Bayern München II. Komend week einde keert Boere opnieuw terug in München, voor het uitduel met 1860 München. Drie dagen later volgt een thuiswedstrijd tegen KFC Uerdingen, de club die hij vorig seizoen diende. SV Meppen bezet nu de veertiende plaats in de Derde Liga. foto bsr agency nul duels, kop loper Apollo 8 kwam al drie keer in actie. Bouzambou geniet ondanks nederlaag tegen Inter Movistar Barry van der Hooft Vlissingen -Saïd Bouzambou (30) 2 Eric Vanhijfte (foto) is ook volgend sei zoen trainer van zondag vierdeklasser Graauw. Edy de Witte blijft zijn assistent. Van- hijfte is aan zijn eerste seizoen bezig. Bij Patrijzen heeft Joffrey Geldof zijn contract met één jaar ver lengd. Hij is nu aan zijn tweede jaar bezig. I Het eredivisie debuut van de volleybalsters van Laudame Financials/VCN is opnieuw uit gesteld. Tegen stander Euro- sped meldde zich af bij de club van de Zeeuwen Ivo Munter en Ard Kramer van wege de door sneeuw afge geven code geel. VCN staat nog steeds op Saïd Bouzambou. foto ruben oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43