Pieter de Reu 18 FAMILIEBERICHTEN Gosse Kroon OVERLEDEN Liliana Dominika Aspeslagh - Stepniewska Lilliana Aspeslagh-Stepniewska Wij hebben met verdriet kennisgenomen van het overlijden van De heer Herman Bracke Namens het bestuur en medebewoners van WE Mercurius wensen wij de familie en nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van het verlies. Breskens, 11 januari 2021 SMaeAleióen-de Annie Leenknegt-Lampo George Petrus Joseph Leenknegt Franciscus Maria Frans de Block Irena Maria de Block-Rottier Ik zal opstaan en naar mijn Vader gaan, Lucas 1518 De Heere heeft onverwacht tot zich genomen mijn lieve man, onze trotse vader, gezellige opa en over grootvader 21 mei 1935 13 januari 2021 Zwolle Zaamslag Zaamslag: A.E. Kroon - van Schellen Henk en Lianne Kroon - Verpoorte Gerrit en Petra Kroon - Smit Roely Kroon en Ad Oostdijk Anneke en Guido van Boom - Kroon Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Koepoortstraat 50,4543 AS Zaamslag De afscheidsdienst vindt, i.v.m. Covid-19, in besloten kring plaats op 18 januari, 12:30 uur in de Gereformeerde kerk Vrijgemaakt te Zaamslag. De dienst is live mee te kijken via: kerkdienstgemist.nl/GKV-Zaamslag zaterdag 16 januari 2021 Soms is er zoveel wat we voelen, maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ouder van onze school Wij leven mee met Louis, David en Milenna heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle kinderen, ouders en het team van de Louise de Colignyschool Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij het nieuws van het overlijden van echtgenote van onze collega Louis Aspeslagh vernomen. Wij wensen Louis, hun kinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Management en medewerkers ICL-IPTerneuzen BV Na een mooi leven, maar toch ook een achter uitgaande gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma sinds 8 december 2015 weduwe van David Machielsen 6 maart 1949 - Terneuzen - +14 januari 2021 Jeannette en Jack Manon en Jordy Jip Jolanda en Fred Cady en David Shannon en Robin Correspondentieadres: Akkerwindelaan 46 4537 CG Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Verdrietig nemen we afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma -Anna Franciesca Maria- Sint Jansteen, 22 maart 1935 t Hulst, 7 januari 2021 echtgenote van Jack en Inge Ruben Luc en Jacqueline Bas en Iris Iris Mare en Glenda Jessica en Simon Rachel Petra en Rob Richard Lisbeth en Jean Luc Katelijne Mariken Anne-Marie en Marco Thomas Correspondentieadres: Vaartweg 39,5109 RB 's-Gravenmoer We hebben afscheid genomen in besloten kring. Wij bedanken het team van woonzorgcentrum ZorgSaam Binnenstad Hulst voor de liefdevolle verzorging. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Koewacht, 18 februari 1937 t Axel, 11 januari 2021 Irena de Block-Rottier Patrick de Block en Sonia de Meyer Marina de Block-Warrens en Alex Warrens Brian Dylan en Jasmijn Laura Correspondentieadres: Zoutestraat 63 A, 4561 TA Hulst De afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar de longarts en afdeling A2 van Zorgsaam Terneuzen en naar het verzorgend personeel van De Vurssche te Axel, afdeling Sluis, voor de liefdevolle verzorging. PM Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Dankbaar dat hij nog zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten, dat toch nog geheel onverwachts van ons is heengegaan mijn vader, schoonvader en onze opa weduwnaar van Anna Pieternella van den Broeke Schoondijke, f Terneuzen, 23 januari 1927 13 januari 2021 Breskens: Sjaak en Addie Breskens: Sandra Schoondijke: Martin en Laura Correspondentieadres: Orchideestraat 9 4511GV Breskens Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg voor de goede zorgen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46