Theun en Leneke van der Have - van der Sluijs El i FAMILIEBERICHTEN 17 50 jaar getrouwd! Matty Louws - Louwerse Matty Louws - Louwerse Matty Louws - Louwerse Matty Louws - Louwerse Johannes Nieuwenhuize r7V JUBILEUM OVERLEDEN Catharina Elizabeth Zandee - Ina - Matty Louws Martha Josephine CjCerum-%ruC Martha Klaas van Urk D.V. 22 januari 2021 zijn onze ouders Hun adres: Zeebrekersweg 24, 3253 VS Ouddorp In het huis van mijn Vader zijn vele woningen. (Johannes 14:2) Na een mooi leven nemen we afscheid van onze lieve zus, tante en oudtante Goes, 17 juli 1934 Goes, 13 januari 2021 Goes: Piet Zandee en Addy Simonse Utrecht: Rianne Zandee en Peter Jansen Toon Veerle en David Melle en Niels Gouda: Pim Zandee en Nicole van der Have Julie en Casper Carien De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden op maandag 18 januari om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. U kunt de dienst door middel van een livestream meebeleven, via deze link www.uitvaartinzeeland.nl/condoleance-register Correspondentieadres: Piet Zandee I Blokjesplaat 32 I 4465 BE Goes Maandag 11 januari 2021 bereikte ons het droeve bericht dat is overleden Elly van Veldhuizen Ze heeft samen met haar echtgenoot van 1980 tot en met 1998 meerdere supermarkten op Schouwen-Duiveland gerund en was daarmee de grondlegger van Market Plaza. Als organisatie zijn we haar enorm dankbaar voor deze nalatenschap. We wensen de familie heel veel sterkte toe met het verlies van hun dierbare. Namens alle medewerkers van Market Plaza Wij zijn heel verdrietig omdat mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onze lieve, lieve oma er niet meer is Serooskerke 11 oktober 1943 Goes 14 januari 2021 Grijpskerke Adrie Louws Serooskerke Abe en Mariska Louws - Jongepier Emma, Joep Grijpskerke Marijke en Lou van Peene - Louws Walter en Jessica Jelle en Danique Grijpskerke Willy en Francis Louws - Joosse Helena, Willemijn, Morrison Oostkapelseweg 4 4364 AX Grijpskerke Matty is thuis Condoleances graag schriftelijk In besloten kring nemen we afscheid van Matty op dinsdag 19 januari 2021 om 11.00 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. U kunt de dienst met ons meebeleven via kerkdienstgemist.nl De begrafenis, waarvoor u van harte uitgenodigd bent, vindt aansluitend plaats op de begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Wij danken allen die Matty de afgelopen tijd zo goed en liefdevol verzorgd hebben. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Onze gedachten gaan uit naar Adrie en de (klein)kinderen. Corrie Meijers - Louwerse Cees Meijers Henk Louwerse Sjaan Louwerse - Comelisse Neven en nichten Serooskerke, 14 januari 2021 Verdrietig zijn we om het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Wij wensen Adrie en de (klein)kinderen veel sterkte met dit grote verlies Domburg, P. Louws - Dommisse Mieke en Krijn Arie en Ineke Bram en Maija Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve vriendin en tante We zijn dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. We wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Grijpskerke: Nel Louwerse Lenno en Estherella Paul en Jacolien Peter en Tanneke Walter Na jarenlange vriendschap is na afnemende gezondheid overleden onze buurvrouw en vriendin Joh. en Francien Koole Saar Dekker Piet en Jolanda Dekker Wim en Tiny Bartels Grijpskerke, 14 januari 2021 Bedroefd maar dankbaar voor haar goede zorgen nemen wij in liefde afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Curasao, 1 februari 1941 t Goes, 12 januari 2021 Jan Pieter Glerum Kees Peter en Renate Anne en Rick Joost Maijan en Rob Suzanne Jasper Correspondentieadres: Familie J.P. Glerum p/a Uitvaartcentrum Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Na een lang ziek zijn werd door de Heere uit dit leven weggenomen onze goede vriend We wensen de familie Gods nabijheid toe. H.A. Paauwe (in herinnering) M. Paauwe-Bal C. van Stee (in herinnering) S. van Stee-de Winter J.B. de Winter (in herinnering) B.J. de Winter-de Kraker Yerseke, 14 januari 2021 zaterdag 16 januari 2021 PM Op 10-01-2021 is onverwachts overleden mijn allerliefste man en fantastische vader Cathrien van Urk-Stoutjesdijk Monique van Urk Boulevard Bankert 418 4382 AC Vlissingen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Grote dank voor de liefdevolle verzorging op woning 4 van Verpleeghuis Scheldehofen de zeer waardevolle begeleiding van het team Geriatrie en de artsen van het ADRZ in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45