FAMILIEBERICHTEN 17 Johannes Bastiaan Nieuwenhuize OVERLEDEN Dominique van den Hemel Dominique van den Hemel Juliëtte Maas-de Saegher Lilliana Aspeslagh-Stepniewska Marinus Pieter Goudzwaard David de Looff David de Looff -Johannes- DANKBETUIGING Robert Jurriëns Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Jules en Rosita Ria en Roger Kinderen en kleinkinderen Na een langdurig ziekbed is mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, dochter en zus overleden. Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Liliana (Lila) Aspeslagh Stepniewska Louis en Bep(t) Nelleke en Edwin Rosanne WouterStèphan Karin en Michiel 11-1-2021 Tm goed mms is mameer. achterneefjes m nichtjes Tot onze diepe droefheid is door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame, lieve vader en opa in de hoge leeftijd van 90 jaar. Yerseke: C. Nieuwenhuize-Schot Opheusden: Addy Mauritz-Nieuwenhuize Gerrit Mauritz Yerseke: Nico Nieuwenhuize Bep Nieuwenhuize-Dekker (in liefdevolle herinnering) Yerseke: Laus Nieuwenhuize Leuni Nieuwenhuize-Neels Opheusden: Wilma Mauritz-Nieuwenhuize Johan Mauritz Yerseke: Conny van Koeveringe-Nieuwenhuize Ab van Koeveringe Waarde: Johan Nieuwenhuize Johanneke Nieuwenhuize-Boone Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 14 januari 2021 Correspondentieadres: Jolstraat 16 4401 JB Yerseke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst met ons meeluisteren via de kerktelefoon en www.gergemyerseke.nl op D.V. maandag 18 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Uw medeleven stellen we zeer op prijs, maar willen we graag schriftelijk ontvangen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van RST en dokter Van Wijk voor de liefdevolle verzorging. vrijdag 15 januari 2021 Woorden schieten te kort voor dit vreselijk verlies. Wij wensen Janneke en familie heel veel kracht en moed toe. Je collega's Pot Berden Interieur Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Janneke en de familie. Heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Familie Berden f Kielce, 23 februari 1974 t Goes, 11 januari 2021 Veel te vroeg heengegaan, maar voor altijd in ons hart. Louis Aspeslagh Milenna David en Jade Krystyna Stepniewska Jan Stepniewski Pawel De uitvaart zal vanwege de coronamaatregelen in besloten kring plaatsvinden. Vlissingen, 15 Januari 2021 'Voor altijd in ons hart" Het afscheid was al in kleine stapjes, maar tot het einde ben je altijd bij ons geweest. Met pijn in ons hart, maar met een glimlach om de herinneringen, delen wij u mee dat wij na een lang en gelukkig leven afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Maatje Goudzwaard - Verboom Kats, 30 - 4 -1939 Tholen, 12 -1 - 2021 Maatje Goudzwaard - Verboom Gertjan en Sonja Martijn en Daphne Petra en Jurri Colin Shannon en Chris Merijn Ds. H. Boersmastraat 12 4481 CE Kloetinge Wij zijn bijzonder dankbaar voor de liefdevolle verzorging die Rinus en wij hebben mogen ondervinden in Zorgcentrum ten Anker in Tholen. Rinus is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid voor een persoonlijk afscheid op zaterdag 16 januari van 14:00 tot 14:30 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom. 24 december 1952 12 januari 2021 We zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar Carla, Maja en Nicky. Middelburg: Marianne Verhage-van Schaik Rene Verhage Middelburg, 12 januari 2021 Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze behulpzame en goede vriend Jan en Levina en kinderen Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze (schoon)vader en opa Vanwege de overweldigende hoeveelheid reacties is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Familie Jurriëns COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52