V: FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN Jacobus Wisse Ko Jacobus Wisse (Ko) Jacobus Walhout Kor vie/ VleAAg&U - vcwvEy KorrCe/ Vleug&L - vcw/ty KorrCe/VleAAyeL - vcwvty f DANKBETUIGING Jan de Beij Al wat Mij de Vader geeft, zal tot Mij komen; en die tot Mij komt, zal Ik geenszins uitwerpen. Johannes 6:37 Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wie hij voor ons was, delen wij u mee dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man en onze lieve en betrokken vader en opa in de leeftijd van 75 jaar. Hij was in veel opzichten een voorbeeld voor ons. Meliskerke Loura Wisse - Meijers Reeuwijk Anja en Henk van de Hoef - Wisse Irene en Max, Rafaël, Yoshua Kapelle Corine en Frank Nijsse - Wisse Débora Apeldoorn Pieter en Petra Wisse - de Bree Tabitha, Samuel, Esra f, Noah f, Cor Biezelinge Willeke en Wim Tramper - Wisse Goes Johan en Carolien Wisse - Hoek Marit, Xander, Aron Rotterdam Lilian en Martin van den Hoorn - Wisse Anna, Sifra, Gerson, Jinte Wij zeggen iedereen hartelijk dank die het mogelijk heeft gemaakt dat hij ook de laatste jaren in zijn eigen vertrouwde omgeving kon blijven. Meliskerke, 8 januari 2021 Beukelmanstraat 13 4365 AS Meliskerke We stellen het op prijs om uw condoleance en blijk van meeleven schriftelijk te ontvangen. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 15 januari om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 in Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Beiden vinden plaats in besloten kring. De dienst is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. De Heere kent degene die de Zijnen zijn. 2 Timotheüs 2 19 Verdrietig zijn we dat na een periode van afnemende krachten en gedachten door de Heere uit dit leven is weggenomen onze lieve en altijd meelevende broer en zwager In dankbaarheid gedenken we wat hij voor ons betekend heeft. De Heere sterke en vertrooste Loura en de kinderen die hem zo met liefde hebben bijgestaan. Jo Wisse Jany en Gillis de Bree-Wisse Piet en Hannie Wisse-Janse Meliskerke, 8 januari 2021 We hebben kennis genomen van het overlijden van Ko Wisse in de leeftijd van 75 jaar bij een van de voorlopers van onze huidige organisatie, Remmerswaal Accountants te Oostkapelle, heeft Ko gedurende de periode 1987 tot aan zijn pensionering in 2006 als accountant en directeur meegewerkt aan de verdere opbouw van onze organisatie. We denken met respect en waardering terug aan zijn inzet en bidden Laura, de (klein)kinderen en verdere familie sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers JOOSSE Accountants en Belastingadviseurs Oostkapelle/Middelburg, 8 januari 2021 Bastiaan Oele 18-02-1955 05-01-2021 Eigenzinnig, bezield, reislustig en familieman Verdrietig nemen wij afscheid van onze bijzondere neef. Het gemis is groot. Namens de familie Ruissen, neven en nichten, Goes Hans Dekker Nisse Caroline Verburg Ik zal hem Mijn heil doen zien. Psalm 9116b Verdrietig geven wij u kennis dat, door de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, van ons is weggenomen onze lieve vader, opa en overopa Sinds 19 maart 2013 weduwe van Cornelia Jacoba Melis Borssele, 17 mei 1938 Goes, 9 januari 2021 H.I. Ambacht: Marjan de Muynck - Walhout Bram de Muynck Matthea en Thomas, Boaz Joshua David Twello: Jan Walhout Lize Walhout - Zoeteman Nanda en Heimig, Judith Job en Kamille Johanan en Janine Comé Jaap Nieuw Lekker land: Miep Krijger - Walhout Rien Krijger Ariene en Marco, Callen Timo en Willemijn Kampen: Jolanda Walhout Everingestraat 15,4454 BM Borssele Er is geen gelegenheid om afscheid van hem te nemen. U kunt ons condoleren D.V. donderdag 14 januari van 19.00 tot 19.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden D.V. zaterdag 16 januari om 10.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Kornelia/Jewia/ Maria/ Graag wil ik iedereen hartelijk bedanken die, op welke manier dan ook, belangstelling heeft getoond na het overlijden van mijn man die ons zo dierbaar was. Dat steunt enorm en helpt ons verder. Paula de Beij - de Priester Kapelle, januari 2021 dinsdag 12 januari 2021 PM Na een leven vol zorg en liefde, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en omi Wemeldinge Goes 8-4-1934 86 jaar 6-1-2021 Daan Vleugel Sjaak en Maaike Anouk Diane en Eric, Zoë Gineke en Gerald, Zanoah René (in liefdevolle herinnering) Marleen en Gerard Stefan en Sandra Amanda en Dave, Romi, Dani Prinses Beatrixweg 56C 4424 AD Wemeldinge De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus en tante Wemeldinge Hannes van Es Nellie van Es-Flipse Wemeldinge Henk Neels Truus Neels - van Es Kruiningen Adrie Heijboer t Sannie Heijboer - van Es Neven en nichten Met veel verdriet in ons hart, moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus en tante familie Vleugel COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45