'We doen alles voor onze zonen' GELD GELUK Wilma houdt van de natuur en wandelt veel. Ze zou graag een elektrische fiets willen, maar daar is Cees op tegen. ,,Alle vrouwen vallen met zo'n ding.'' Wilma Cees Beste koop Slechtste koop Wilma: ,,Met mijn ouders en twee zussen heb ik negentien jaar een kapsalon in Bodegraven gehad. Zo leuk dat onze zoon nu ook kapper is. Ik werk niet meer als kapper vanwege migraine. Wel help ik Cees in het bedrijf. Buiten bezig zijn is beter voor me.'' Cees: ,,De kwekerij is nu kleiner. Ik heb de helft van de grond verkocht, daardoor konden we onder meer de hypotheek afbetalen. We hebben altijd hard gewerkt, zonder vakanties als onderbreking. Nu werk ik om het af te leren. Als je in één keer stopt kom je in het ziekenhuis terecht, is mijn overtuiging. Over twee jaar wil ik helemaal stoppen. Met de opbrengst van de eerdere grondverkoop kunnen we twintig jaar vooruit. Niet dat we ineens wel uit eten en op reis gaan, hoor.'' Wilma: ,,Nee, ik ben vaak ziek, mijn lichaam wil regelmaat. Ik loop wel veel, ik houd van de natuur. En ik wil dolgraag een elektrische fiets.'' Cees: ,,Dat mag niet van mij. Alle vrouwen vallen met zo'n ding.'' Wilma: ,,Ik ben voorzichtig. Ik val niet.'' Cees: ,,Ander onderwerp. Op ons dak liggen zonnepanelen.'' 6 Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €3000 €3000 - €4500 €4500 - €6000 €6000 of meer Wilma Verwaal (60), kapper Cees Verwaal (62), plantenkweker Wilma en Cees wonen in een vrijstaand huis in Reeuwijk. Ze hebben twee volwassen zoons. Wilma: „Mijn horloge. Ik vind het fijn om het eten op tijd op tafel te hebben. We eten altijd om vijf uur.'' Cees: ,,De robotmaaier. Daarmee maaien we ons grasveld van 500 vierkante meter, dat scheelt een hoop tijd.'' Wilma: ,,Een droog- trommel. Hij was lekker goedkoop, maar heeft het nooit goed gedaan.'' Cees: ,,Een motor die steeds bijna in de fik vloog. Als ik rook zag, reed ik naar een sloot om met mijn helm water te hozen.'' TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO JOOST HOVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 86