18 FAMILIEBERICHTEN J? J? Louis Henning Nellie Rijk Willem Jacobusse j$a/ Qjeurwaarcjer - fflaaA/ Sergio Melis jfia/ Qjearwaa/vYer- - Freek Soeters Johannes Pieter van de Velde JannyGlerum-van Kleunen OVERLEDEN Niet verborgen Wat fijn Heer, dat U niet verborgen bent. Ik raak dan ook steeds meer aan U gewend. U hebt beloofd voor mij te zorgen, 'k weet me dan bij U zo veilig zo geborgen. Een Vader bent U levenslang voor mij. Want ik mag weten: U bent aan mijn rechterzij. U wilt mij leiden langs het smalle pad, naar 't Vaderhuis, de Gouden Stad. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, allerliefste moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van ^oAa/fy Q^eurwaarc/er- Terneuzen, 6 oktober 1939 Terneuzen, 5 januari 2021 Johan Esmeralda John Xiang en Cai Wen Harro Marieke Sara Lowie Samuel Sirma We danken allen die haar de afgelopen tijd zo warm en liefdevol hebben verzorgd en begeleid. In het bijzonder dr. Bosman, medewerkers Hospice Zeeuwsch - Vlaanderen en prof. dr. S. Sleijfer van het Erasmus MC. Juliana van Stolbergstraat 8 4532 AZ Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Koos Haak-Willeboordse Rien Haak t Kinderen en kleinkinderen Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante NLlJiLlliJ 14 april 1946 Vlissingen 5 januari 2021 Annemarie, weduwe van Leen (1992) Yolanda Amber, Sven Camiel en Jennifer Steven Natasja en Ard Cyrus Wesley Cees, weduwnaar van Henny (2017) I.M. Mama Truus (2017) Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 18 4382 KB Vlissingen Jo en Aartje Maljaars Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het hartverwarmende medeleven na het overlijden en bij het afscheid van mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma Het heeft ons goed gedaan dat zoveel mensen haar als lieve vrouw zullen missen, het heeft ons steun en troost gegeven. Anton Koens Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2021 - Hans - Voor de vele blijken van meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve, betrokken vader, opa en overopa willen wij u hartelijk bedanken. Dit heeft ons erg goed gedaan. Familie Jacobusse Januari 2021 - DANKBETUIGING Wrap me up in oilskin and jumper No more on the docks I'll be seen just tell me old shipmates, I'm taking a trip mates And I'll see you someday on Fiddler's Green Heel bedroefd omdat wij hem nu moeten missen, maar dankbaar omdat hij in zijn slaap en zonder lijden is heengegaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, Loetie, schoonvader, opa en schoonzoon zaterdag 9 januari 2021 PM Het trieste bericht van het plotselinge overlijden van het zoontje van onze collega-ondernemers van Restaurant Chill, Dion en Saskia Melis, raakt ons diep. Wij wensen Dion en Saskia, hun ouders en de andere familieleden veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van de Zoutelandse Ondernemersvereniging Zomid, Kees Bierens, voorzitter Je was de liefde van mijn leven Dankbaar voor zijn liefde, zorg voor zijn gezin, wijsheid en passie voor het leven, is na een kort ziekbed overleden, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa. 4 november 1940 6 januari 2021 Bep Soeters-Nuijten Anita en Marius Roy en Raymond Kevin en Esmée Freddie en Angelique Johnny en Vivian Danique en Yordi Yarno Correspondentieadres: Cort van de Lindenstraat 38,4463 VJ Goes Freek ligt opgebaard in Het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 te Goes. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 9 en zondag 10 januari van 13.00 tot 16.00 uur. Gelieve aan te melden via tel: 06-42899589 We nemen in besloten kring afscheid van Freek op dinsdag 12 januari. De afscheidsbijeenkomst is vanaf 14.30 uur online te volgen via: https://dela2.plechtigheidonline.nl/code/67X9-CCP2 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en attenties voor ons 60-jarig jubileum en wensen iedereen een gezond 2021 Enorm bedankt voor jullie berichten, telefoontjes, kaarten en bloemen na het zo plotseling overlijden van Jullie lieve woorden hebben ons een ongelooflijk goed gevoel gegeven. Olga van de Velde - de Meurichy kinderen en kleinkinderen Dishoek, januari 2021 In plaats van kaarten Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijks dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame moeder Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Je blijft in ons hart, vergeten doen wij je niet. Den Haag Jan Amsterdam Vincent Biezelinge, januari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46