FAMILIEBERICHTEN 17 Pieternella Maria van Velzen-Overbeeke Nel van Velzen-Overbeeke tante Nel Nel van Velzen-Overbeeke Pieter Johannis Huson Piet Huson Pieter Johannis Huson Nel "grote" Bas Oele - Piet - Het einde aller dingen is nabij; zijt dan nuchter, en waakt in de gebeden. 1 Petrus 4:7 Na een periode van afnemende krachten en gedachten is tot onze droefheid door de Heere van ons weggenomen onze geliefde, altijd zorgzame tante en schoonzuster sinds 3 september 1999 weduwe van Eliza Gerard van Velzen 2 augustus 1921 8 januari 2021 Namens de familie, Laurens en Anja Meeuwsen G. van Velzen C. van Velzen-Sinke Correspondentieadres: L J. Meeuwsen Dorpsstraat 83,4413 CD Krabbendijke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst met ons meeluisteren via de kerktelefoon van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke en www.kerkdienstgemist.nl op D.V. woensdag 13 januari om 14.00 uur. Onze dank gaat uit naar de goede verzorging in Ter Weel te Krabbendijke Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve, zorgzame, altijd meelevende tante Ze was als een oma voor ons. Dat de Heere onze ouders, verdere familie en ons wil sterken met dit verlies. Janine en Gilbert de Visser-Meeuwsen Aijan en Anne Meeuwsen-Janse Marjoke en Kees Scheurwater-Meeuwsen Annelies en Dirk de Jager-Meeuwsen Johnny Meeuwsen Peter en Elmarye Meeuwsen-Matthijsse Jacco Meeuwsen Martijn Meeuwsen en Carlotta Selvaggio Robert-Jan Meeuwsen Christian Meeuwsen en kinderen Krabbendijke, 8 januari 2021 Met droefheid delen wij u mee dat is overleden onze geliefde tante in de hoge ouderdom van 99 jaar. Zij was de echtgenote van Liza van Velzen, oud-directeur van ons bedrijf en behoorde tot de 2e generatie die leiding gaf aan de onderneming. In liefde gedenken wij die haar voorgingen: E.G. van Velzen, 3-9-1999 A. Meeuwsen, 1-4-1997 Drukkerij en boekhandel van Velzen bv, Laurens en Anja Meeuwsen Krabbendijke, 8 januari 2021 BASTIAAN LAURENS OELE Wat we sa men hebben gedeeld, is niet weg maar verankerd in onze herinneringen. Stil en verdrietig nemen we afscheid van onze markante, geliefde neef Onze gedachten zijn bij Wilson, Marjolein, Gerard, Lars en Imma. Kapelle: Toon Oele (in herinnering) en Janny Oele - Vermaire Bas en Lia Oele - Overbeeke - Joëlle, Rogier en Onno Johan en Anita Schipper - Oele - Agnes en Thomas Sjaak Rijn Een stem die ons vertrouwd is, zwijgt... Onze broer Piet 19-9-1947 16-1-2021 Oost-Souburg: Han en Diny Huson-Anbeek Woerden: Mieke Huson en Han Pronker Huissen: Adriaan en Maija Huson-ter Avest Oost-Souburg: Loes en Piet Stouten-Huson Oost-Souburg: Herman en Marleen Huson-Boot Middelburg: Evert Huson Middelburg: Okkie en Liesbeth Huson-Wijsveld Neven en nichten Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom Bart Klap Ria Klap - Clarisse Kinderen en kleinkinderen Neem mij, o Heer mij de helmstok uit handen En laat mij met het landvast op het voordek staan Dan zal mijn schip niet op de golven stranden Maar veilig Uw haven binnengaan Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa geboren, overleden, Oost- en West-Souburg, Vlissingen, 19 september 1947 6 januari 2021 Joke Huson-Clarisse Annemarie en Christian Bakker-Huson Saran Amigo's1 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis TerReede Vondellaan woning 18 voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg. Middenhofsingel 16 4388 AR Oost-Souburg Gezien de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 9 januari 2021 Er is een boom geveld met lange groene lokken. Hij zuchtte ruisend als een kind terwijl hij viel, nog vol van zomerwind. Ik heb de kar gezien, die hem heeft weggetrokken. M. Vasalis Met groot verdriet, maar dankbaar voor zijn eigenzinnige en bezielde leven, geven wij kennis van het overlijden van onze allerliefste partner, broer, zwager en oom Hoorn Amsterdam 18 februari 1955 5 januari 2021 Amsterdam: Wilson Zambrano San Anselmo, USA: Marjolein Oele Gerard Kuperus Lars Kuperus Imma Kuperus Correspondentiead res: Wilson Zambrano en Marjolein Oele Raamgracht 23 1011 KJ Amsterdam De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De dienst is op dinsdag 12 januari vanaf 14.00 uur digitaal bij te wonen via de stream: https://uitvaartmetbeeld.nl/uitvaart/oele/ Condoleances zijn achter te laten op: https://www.memori.nl/bastiaan-oele/ Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Goes: Biljartvereniging ALM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45