PZC werkt met CZAV cl1 0 O nationale vacaturebank Medewerker productie (38 uur) vitro\Jplus VACATURE BI Vacature Coördinator intermediair "Elke keer weer werd mij geleerd door mijn begeleider: je mag er zijn, je bent waardevol en kostbaar en je mag leven met hoofdletters." Administratief/Juridisch/Financieel Collega t Dellebeke Zoek jij De Hoop ggz A Vitro Plus B.V. is al meer dan 30 jaar een toonaangevend laboratorium voor vermeerdering van planten en wereldmarktleider op het gebied van de productie en verkoop van uitgangsmateriaal voor varens. Wij zijn een dynamisch bedrijf gespecialiseerd in de selectie, vermeerdering en verkoop van ongeveer 200 soorten varens. Met 70 medewerkers produceren wij jaarlijks meer dan 35 miljoen varens welke verkocht worden in ruim 60 landen. Ons bedrijf heeft behoefte aan een teamplayer voor onze afdeling productie. Op deze afdeling maken wij op twee volledig geautomatiseerde productielijnen ongeveer 35 miljoen varens per jaar. Dat houdt in datje met een team verantwoordelijk bent voor het goed laten draaien van de productielijnen. Dat is een veelzijdige taak. Daarom vragen wij het volgende van je: - nauwkeurig kunnen werken - hebben van een flexibele en positieve houding - bereid zijn veel te staan en te lopen Spreekt het volgende je aan? - geen specifieke opleidingseisen, training on the job - aan de basis staan van de productie van miljoenen planten die wereldwijd verkocht worden - dynamisch en innoverend bedrijf - werken in een klein en gemotiveerd team Wij bieden je een tijdelijk contract aan met, bij gebleken geschiktheid, zicht op een vast contract. Je werkt in een klein en jong team. Vitro Plus BV en de Personeelsvereniging organiseren regelmatig leuke activiteiten. Ook krijg je de mogelijkheid om na werktijd te fitnessen in Burgh-Haamstede welke Vitro Plus betaalt. De werkzaamheden vinden plaats in Burgh-Haamstede. Na het lezen van bovenstaande nog enthousiaster geworden? Mail dan je CV naar joanne@vitroplus.nlOok voor vragen kun je contact met haar opnemen via email of tel. 0111-468088. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, the fern firm W Wij zijn op zoek naar een Manager Supply Chain lid MT (fulltime, m/v) Vind jij het leuk om een optimale planning en afstemming in een bedrijfsketen te managen om zo de leverbetrouwbaarheid te waarborgen en het proces zo optimaal en kostenefficiënt mogelijk te laten verlopen? Dan is CZAV op zoek naar jou. Wil je meer weten? Ga naar www.czav.nl/vacatures of scan de QR-code. |j CZAV Oostelijke Kanaalweg 5 NL-4424 NC Wemeldinge Wij zoeken voor De Hoop ggz, Polikliniek Sta Op Zorg in Vlissingen een Projectbegeleider dagbesteding Proef&Geniet! Ambulant individueel begeleider Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige Psycholoog Psychotherapeut Verslavingsarts Kijk voor de uitgebreide vacaturebeschrijving op vacatureportal.dehoop.ora/dehoop Wil je meer weten over werken bij De Hoop ggz? Lees de verhalen van onze collega's op www.dehoop.org/werkenbijdehoop. Ruimte voor initiatief Verbinding met geloof en professie Betrokken en gedreven collega's Faasse Groep uit Goes zoekt een 40 uur per week Wij werken in een platte dynamische organisatie. Deze mooie nieuwe functie gaat hierin mij als 1 van de 2 directeuren ontlasten. Een uitdaging, die jij en ik samen aan zullen gaan. Ben je enthousiast, meer informatie vind je op onze website. Stuur me een brief via e-mailadres wim@faassearoep.nl én, vind je het leuk je verder voor te stellen, voeg dan een kort filmpje bij, waarin je uitlegt waarom ik voor jou ga kiezen. Taken en verantwoordelijkheden Zelfstandig voeren van de administratie en financiën van de 11 vennootschappen Periodiek opstellen van tussentijdse financiële rapportage Beheren van debiteuren en crediteuren Voorstellen en uitvoeren van verbeteringen aan de interne administratieve processen Ondersteunen bij het opstellen van de jaarrekening Hulp bij juridische zaken en verzekeringen met schade behandeling Profiel Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau Je werkt accuraat met passende/gezonde perfectie Een platte organisatie spreekt je aan Je bent initiatiefrijk, zelfstandig, flexibel en planmatig ingesteld Je bent communicatief vaardig, enthousiast, gestructureerd en stressbestendig Je hebt tenminste 5 jaar relevante werkervaring Je toont een alert inzicht en gevoel voor samenhang van getallen Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift Kennis van ons systeem King is een pre Je kunt lezen en schrijven met Excel Ons aanbod Je ontvangt naast een brutosalaris op basis van je leeftijd en ervaring: Een gezellig klein team 26 vakantie dagen Een halfjaarcontract met intentie voor onbepaalde tijd www.faassegroep.nl Lood gieters Installateurs Industrieweg 5 4382 NA Vlissingen aankomend bedrijfsleider Dellebeke Loodgieters en Installateurs zoekt (per direct) een Coördinator die beschikt over de capaciteiten en ambitie om door te groeien tot de toekomstige bedrijfsleider. De werkzaamheden in deze rol zijn heel divers en bestaan o.a. uit: het maken van de planning en aansturen van de vaklieden en onderaannemers; de uitvoering van het benodigde tekenwerk, calculaties en de inkoop; het opnemen van werkzaamheden bij onze klanten en het uitbrengen van offertes; de voorbereiding van de werkzaamheden, begeleiding, registratie van meer- en minderwerk en de oplevering van de projecten; Deze functie zien wij graag ingevuld door kandidaat met minimaal 5 jaar werkervaring in het vak van loodgieter installatietechniek. Heb je daarnaast leidinggevende capaciteiten, rijbewijs BE én ben je communicatief vaardig, dan zien we je sollicitatie graag verschijnen! Stuur je sollicitatie naar bovenstaand adres of naar info@dellebeke-installateurs.nl ter attentie van de heer A. Dellebeke. Welke skill wil jij ontwikkelen? Ga naar intermediair.nl/onlineleren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 16