■r FAMILIEBERICHTEN 19 Geertruida Hamelink J? Marianne dpg DANKBETUIGING Johnny Esseling zaterdag 9 januari 2021 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en oma Truus Axel, 18 mei 1935 IJzendijke, 5 januari 2021 IJzendijke: Suzan en Manfred Corijn - de Kok Breda: Eefje Willemse en Kenneth Triest Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van afdeling De Molenberg en WZC Emmaus te IJzendijke vooralle liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Stevinstraat 3 4515 GB IJzendijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. De vele kaarten, berichten, bloemen en warme woorden na het overlijden van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons is het een fijne en troostrijke gedachte dat Johnny in zijn leven voor zovelen veel heeft betekend. Wij willen u dan ook hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Marianne Lian en Ned, Liz, Jenn Naomi Breskens, januari 2021 Bij het overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen hun warme me deleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij haar afscheid. Het is heel fijn om te weten dat zij zo geliefd was. Jan Hol Martin, Monique, Daan, Isabel en kleinkinderen Een speciaal woord van dank aan Blaauwe Hofke 136 voor de goede verzorging van Marianne. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jo Vonck willen wij u hartelijk bedanken. Zonder hem is alles anders, de leegte is nog moeilijk te aanvaarden. Het is voor ons een grote troost om te weten dat zo velen met ons meeleven. Jeannine Vonck- Buijsse kinderen en kleinkinderen Hulst, januari 2021 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, brieven en kaarten die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw Suzanna Janneke Scholten-de - Annie- Met trots kijk ik terug op het mooie en waardige afscheid. Het is voor mij een fijn§ en troostrijke gedachte dat Annie in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Johan Scholten Terneuzen, januari 2021 raker Wij willen iedereen bedanken voor de grote hoeveelheid kaarten, waarvan vele met mooie teksten en troostende woorden, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en ouwe opa Piet Minderhoud Wij danken u voor de grote belangstelling, de steun, vele kaarten, bloemen, en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Robert Vernimmen Natasja, Annika, Marie Louise en familie Speciaal woord van dank aan uitvaartzorg 'de Koestering' en aan pastor Ralf Grossed, het geeft ons kracht om verder te gaan. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. -li' familieberichten ZV Ook de aanwezigen bij het afscheid op de begraafplaats bedanken wij. Suus Johan, Cathrien &Jaap, Elly Klaas Klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, januari 2021 COLOFON B familieberichtenad@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136