18 FAMILIEBERICHTEN André Boon Piet de Smet Jf OVERLEDEN Jan Ottens jfiw Q)eurwuarcfer - fflaaA; jfiw Q)eurwuarcfer - fflaaA; Als je zon brengt in het leven van anderen, kun je de stralen niet weghouden van jezelf! Onze pa, opa Boon, de man van alleman, heeft ons na een zorgzaam en kleurrijk leven verlaten. Het is goed zo. echtgenoot van Annie Neve tis-08-2004 05 - 09 -1929 Axel f 07 - 01 - 2021 Terneuzen Hulst: Jos en Karin Eline en Ruben, Philou, Teun Etten-Leur: Marianne en Herman Martine en Brian Daniëlle en Jordie Sas van Gent: Paul Stekene (B): Mare en Veronique Femke, Jay Bauke en Marianne, Benthe, Charlotte Maaike Aron en Laurence S? Sas van Gent, 7 januari 2021 Corr. adres: Zuidstraat 15 4551 BL Sas van Gent (O)Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 12 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben op woensdag 13 januari, welke vanaf 11.00 uur te volgen is via livestream: www.degeslooteneboom.nl/ online-livedienst—condoleanceregister Klik op de groene balk "Volg hier een online uitvaartdienst". Op de gedenkpagina kunt u uw condoleances overbrengen. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. André Boon Niet verborgen Wat fijn Heer, dat U niet verborgen bent. Ik raak dan ook steeds meer aan U gewend. U hebt beloofd voor mij te zorgen, 'k weet me dan bij U zo veilig zo geborgen. Een Vader bent U levenslang voor mij. Want ik mag weten: U bent aan mijn rechterzij. U wilt mij leiden langs het smalle pad, naar 't Vaderhuis, de Gouden Stad. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, allerliefste moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van ^o/uiriy Q)euru> aarc/er Terneuzen, 6 oktober 1939 Terneuzen, 5 januari 2021 Johan Esmeralda John Xiang en Cai Wen Harro Marieke Sara Lowie V Samuel Sirma We danken allen die haar de afgelopen tijd zo warm en liefdevol hebben verzorgd en begeleid. In het bijzonder dr. Bosman, medewerkers Hospice Zeeuwsch - Vlaanderen en prof. dr. S. Sleijfer van het Erasmus MC. Juliana van Stolbergstraat 8 4532 AZ Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Koos Haak-Willeboordse Rien Haak t Kinderen en kleinkinderen BASTIAAN LAURENS OELE Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ronny Scherbeijn Ronny was ruim 60 jaar lid van Muziekgezelschap Apollo Sluis. Met Ronny verliezen wij een zeer gewaardeerd muzikant. Daarnaast heeft Ronny de bestuursfuncties van secretaris en voorzitter vervuld. Wij zijn hem dankbaar voor zijn inspiratie, enthousiasme en inzet. Ronny is en was het 'gezicht' van Muziekgezelschap Apollo Sluis. Wij wensen zijn vrouw Marlies, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. Bestuur en leden Muziekgezelschap Apollo Sluis Sluis, 6 januari 2021 zaterdag 9 januari 2021 ZV Enige en Algemene Kennisgeving Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart... Een bijzonder mens is van ons heengegaan, mijn lieve vader en onze trotse opa 5januari 1944 -Hulst- t4januari2021 Amersfoort: Esther de Smet Gijs, Tom Correspondentieadres: De Oude Munt 40,3824 DK Amersfoort Vanwege de huidige situatie, vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van ons zeer gerespecteerd oud lid, Wij wensen de familie, vrienden en kennissen veel sterkte met dit grote verlies. We zullen je missen bij al onze festiviteiten. Visclub "Platwater" Sas van Gent, 07 januari 2021 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan was afgelopen 12,5 jaar vrijwilliger bij ZorgSaam. Hij was vooral actiefin het verzorgen van muziekbijeenkomsten op verschillende locaties. Ook voor andere activiteiten mochten we Jan vragen om mee te denken en mee te doen. We hebben Jan gekend als een zeer betrokken en enthousiast persoon die zich inzette ten behoeve van de bewoners. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen tok Er is een boom geveld met lange groene lokken. Hij zuchtte ruisend als een kind terwijl hij viel, nog vol van zomerwind. Ik heb de kar gezien, die hem heeft weggetrokken. M. Vasalis Met groot verdriet, maar dankbaar voor zijn eigenzinnige en bezielde leven, geven wij kennis van het overlijden van onze allerliefste partner, broer, zwager en oom Hoorn 18 februari 1955 Amsterdam: San Anselmo, USA: Amsterdam 5 januari 2021 Wilson Zambrano Marjolein Oele Gerard Kuperus Lars Kuperus Imma Kuperus Correspondentieadres: Wilson Zambrano en Marjolein Oele Raamgracht 23 1011 KJ Amsterdam De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De dienst is op dinsdag 12 januari vanaf 14.00 uur digitaal bij te wonen via de stream: https://uitvaartmetbeeld.nl/uitvaart/oele/ Condoleances zijn achter te laten op: https://www.memori.nl/bastiaan-oele/

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 135