FAMILIEBERICHTEN 17 Jan Delforge OVERLEDEN Pieternella Dieleman-Dekker Jan Delforge DANKBETUIGING Hilair Baecke Na een kortstondige ziekte is door de HEERE uit ons midden weggenomen onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 17-7-2014 weduwe van Jaspert Dieleman Schoondijke, 4-1-1926 Oostburg, 6-1-2021 Hengstdijk S. Jacobse-Dieleman J.B.J. Jacobse Nelke en Henno - Sarah, Mienke Izak en Corina - Jeanique, Djairo Jaspert Sanna en Joris - Tristen, Alec Boudewijn en Iris Waterlandkerkje F. Dieleman M.J.C. Dieleman-Overdam Marieke Matthijs en Aleksandra - Jan, 'l' Joel Oost-Souburg L.P. Vogel-Dieleman F. Vogel Erwin Correspondentieadres Ledelplein 18 -107 4501 BN Oostburg De begrafenis za in besloten kring plaatsvinden. Made en Drimmelen, 3 januari 1931 Vader en Moeder hebben mij met het schip opgehaald. Bedroefd en tegelijk opgelucht dat aan een moeilijke periode een einde is gekomen, laten wij weten dat onze (schoon-) moeder en onze (groot-) oma in verpleeghuis Willibrord in Middelburg is overleden. Maria Geertruida Poppe - van Meel Ria sinds 2014 weduwe van Co Poppe Middelburg, 2 januari 2021 Door dementie is zij in enkele jaren veranderd van een opgewekte vrouw die genoot van sociaal contact en uitjes, in een angstige, hulpbehoevende persoon. Bert Henderikse en Monique van der Meijden Hylke Henderikse, Resa en Lukas Myrfhe Henderikse en Sam van Bokkem, Britt en Lynn Op woensdag 6 januari jongstleden hebben wij in kleine, besloten kring afscheid genomen. Wij danken de begeleiders van woning 1, evenals de arts en verpleegkundigen van Willibrord voor hun betrokkenheid, inbeten goede %org- %eker in de^e moeilijke tijden. Correspondentie: Bert Henderikse Spanjaardstraat 33 4331 EN Middelburg Als je verdrietig bent, bedenk dan datje treurt. Om watje lief was en gelukkig maakte. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor ons was, is overleden mijn lieve man, onze vader en trotse opa echtgenoot van Jeannine Delforge-van Hoye Hij overleed op 5 januari 2021 in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Clinge: Clinge: Jeannine Pascal en Mirjam Tamar en Bart Tristan Tanja en Ronald Niek en Sascha Rik Blaauwe Hofke 12,4561 NV Hulst De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Speciale dank gaat uit naar Dokterspraktijk Clinge en het verzorgend personeel van de Blaauwe Hoeve, unit 3 voor de liefdevolle verzorging. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten vrijdag 8 januari 2021 Een groot gemis een groot verdriet Maar herinneringen vergeten wij niet Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve broer en schoonbroer Wij wensen leanine, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies Ria en Guust Etienne en Annie Annie en Carlo lo en Christian Dankbetuiging Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet. Langs deze weg willen wij u dank zeggen voor uw steun en medeleven welke wij mochten ontvangen na het overlijden van weduwnaar van Tiny Verbist daar het door de vele blijken van belangstelling voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Namens kinderen en kleinkinderen familie Baecke-Verbist. Emmadorp, lanuari 2021 Rouwcentrum Waem-Boonman, Nieuw-Namen,tel.nr 0114-345695. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55