FAMILIEBERICHTEN 15 Bennie Bastiaan Jan Tanis OVERLEDEN =S Jana en Harry van Gooi Pieternella Koppejan-de Wolf Oma Koppejan Bakkerij Koppejan De Zuivelhoeve in Aagtekerke Mevr. Koppejan-de Wolf Jan A. de la Mar Benjamin Abraham Weststrate Bas Pie Koppejan- de Wolf vrijdag 8 januari 2021 Heerlijk land van mijn dromen. Met grote verslagenheid en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons koorlid en haar man. Ons koorlid Jana zorgde voor het optreden op Camping Westhove in Domburg. Ook keken we uit naar de verhalen over de reizen met de caravan. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Koudekerke: Smartlappenkoor SCHARRETJOE Diepbedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Samuël Koppejan in de leeftijd van 88 jaar. Meliskerke: Henk Koppejan (in liefdevolle herinnering) Corrie Koppejan-Huibregtse Kootwijkerbroek: Jan Koppejan Suzan Koppejan-Margraf Meliskerke: Ko Koppejan Ineke Koppejan-Voorwinden Meliskerke: Aart Koppejan Annie Koppejan-Francke Oosterland: Mattie van den Dorpel-Koppejan (in liefdevolle herinnering) Hans van den Dorpel Saar van den Dorpel-van Damme Middelburg: Lenny Prinsen-Koppejan Aart Prinsen Meliskerke: Peter Koppejan Marleen Koppejan-Maljaars Meliskerke: Corina van den Berge-Koppejan Bart van den Berge Gouda: Petra Koppejan Klein- en achterkleinkinderen 5 januari 2021 Torenstraat 29 4365 AD Meliskerke De rouwdienst wordt gehouden op D.V. maandag 11 januari om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Meliskerke. Deze dienst is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Meliskerke. In verband met de huidige maatregelen zullen de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk via bovenstaand correspondentieadres. Geen bloemen Verdrietig zijn wij omdat is overleden onze lieve, meelevende Evelien en Johan Sander Marjolein - jorn - Kurby Ruud - Mirthe - Inge Robin Wim en Elze Nick - Amy - Lynn - Janneke Lois - Sietse Nelleke en Biem Samuël en Nienke Korné - Emma - Leah Niek Sjaak en Eline Johanna en Han Samantha - Charlotte Esmée - Finn - Rhodé Wilma Cornelia en Ko (in liefdevolle herinnering) Louise - Sam - Lotte Mattheo Maarten en Marinus Bas en Maijel Willemien Sander en Marianne Reinier en Emma Levi-Sem-Noor Jacobine Wouter en Sanne Marlena Julia - Lars - Suze ClarinaenJan Aart en Bernadet Alette - Tom - Debora Yolenth - Liva Theo en Esther Harmen en Iris Luca Marijn Elize Marnella en Allart Ruben Nova Mattheo Lydia en William And-Jan Esmee - Lenn - Ilza Myrthe - Lise Lennart René en Evelien Mariëlle en Martijn Gerdien en David Mark Corné - Jack - Sam - Erik-Jan en Rianne Liza - Ruth Pieter (in liefdevolle herinnering) Jesse Nelleke en Arnaud Maurits Nathan - Leah - Boaz - Gideon Joost en Jolien Carolien en Guido Ralph - Rhodé Marith - Pierre - Sander Nienke - Job Marije Coen en Juliënne Emma Rosatyn Mathilde en Marnix Maria Willemijn en Ezra In verband met bovenstaand overlijden is maandag 11 januari de hele dag gesloten. Bakkerij Koppejan Meliskerke Bakkerij Koppejan Westkapelle Bakkerij Koppejan Koudekerke Dagwinkel Koppejan Meliskerke In verband met het overlijden van onze geliefde oma is gesloten op maandag 11 januari. Fam. Maljaars-Koppejan Ons bereikte het droevige bericht, dat is overleden onze buurvrouw Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens de buren van de Torenstraat Theo en Ina Roelofs Kees en Marij Roelse Mevr. v Gilst en Wilmar van Gilst Carlo Rotte Dick en Janny Pronk Meint en Elly Smit Jan-Peter Goossen en Desiree Weemaes Teunette van Milligen Op 7 januari hebben wij afscheid genomen van *28 maart 1930 t 3 januari 2021 Corrie de la Mar-Stoffer kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen correspondentieadres: Hiliegomlaan 99 - 5045AB - Tilburg Tot groot verdriet is overleden mijn lieve man, onze pa, opa en ouwe opa Kattendijke 1938 Wolphaartsdijk 2021 Corrie Weststrate-de Waal Frans en Marja Frank en Willemien, Koen,ty Marken Jessica Elda en Adrie Esther en Eric Anique en Nathan Ilse en Glenn Piet en Henriëtte Amanda en Arvid 2 januari 2021 Inlaag 6 4471 NH Wolphaartsdijk De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd delen wij u mede dat, geheel onverwachts, van ons is heengegaan, onze geliefde echtgenoot en vader Zonnemaire, Geersdijk, 17 juni 1951 4 januari 2021 Carolien Tanis - Brosens Marjo Willard en Inge De uitvaart zal op maandag 11 januari in besloten kring plaatsvinden. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden medeoprichtster van Bakkerij Koppejan Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Personeel Bakkerij Koppejan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43