12 FAMILIEBERICHTEN Hiltje van der Veen Adri de Voogd Adri de Voogd Jacobus Martinus de Koster -Ko- Esdra Minnaard Hillie Aartje Geelhoed-de Wild dinsdag 5 januari 2021 Met droefheid, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem ontvangen hebben, geven wij u kennis dat in de Hope des Eeuwigen Levens, door de Heere op 87-jarige leeftijd, van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man en onze geliefde zorgzame vader, schoonvader en opa Echtgenoot van Willemina Maatje Poortvliet 's-Gravenpolder, 's-Gravenpolder, 19 november 1933 2 januari 2021 Sinds maart 1965 ouderling van de Oud Gereformeerde Gemeente te 's-Gravenpolder. 's-Gravenpolder: W.M. de Koster - Poortvliet Truida de Koster (in herinnering) 's-Gravenpolder: Kees de Koster Zuid Afrika: Dirk de Koster (in herinnering) Charlene de Koster - van Wijk Kobus Wilna Karei Arenda Jan de Koster (in herinnering) 's-Gravenpolder: Truida Boogert - de Koster Mart Boogert Kloetinge: Annie de Koster Schore: Lucas de Koster 's-Gravenpolder: Johan de Koster Laura de Koster - Overbeeke Marco en Janneke Gerald Wouter en Sophie Sietse Digna Kees Kadam 7 4431 MD 's-Gravenpolder Er is vanwege de maatregelen omtrent het coronavirus helaas geen gelegenheid om afscheid te nemen en ons persoonlijk te condoleren. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs, maar willen deze graag schriftelijk ontvangen. De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden D.V. vrijdag 8 januari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te 's-Gravenpolder en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Verdrietig nemen we afscheid van onze broer, zwager en oom 14-01-1932 t 29-12-2020 We leven mee met Corrie, de kinderen Hans, Anita, Jan en hun gezinnen. Dag Dres-man van de zeekant. Je zusters Addie en Lenie Zwager Chris en Leny de Rijcke Neven en nichten We zullen je missen, net als hen die jou voorgingen. Ik zal nog altijd grapjes met je maken We zullen samen door het stille landschap gaan Nu je mijn handen niet meer aan kunt raken Raak je mijn hart nog duidelijker aan Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen, maar met intens veel verdriet in ons hart is op 74-jarige leeftijd overleden onze lieve man, vader en schoonvader Cornells Jan Raas Kees echtgenoot van Rina Raas-Koole Stefan Raas Sharita Raas en Sander de Vries Sorbas Dexter Onze dank gaat uit naar Huisartspraktijk Heukels en team Allévo Correspondentieadres: Mr. Dr. Meslaan 47 4451 AJ Heinkenszand De crematie vindt plaats in besloten kring Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante. Dochter van Wiggele van der Veen, overleden 2015 en Aafke Tiekstra, overleden 2011 Middelburg 27-11-1952 Zaamslag 29-12-2020 Middelburg: Henken Anneke (in herinnering) van der Veen-Batelaan Hoorn: Barbara en Gerrit Roos-van der Veen Hoek: Aafke en Paul van Wasbeek-van der Veen Heerhugowaard: Wilma en Pieter Jacob Olie-van der Veen Neven en nichten. Volgens de wens van Hillie hebben wij zaterdag 2 januari 2021 in besloten kring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Henk van der Veen J.R van den Brandestraat 27 4336 BC Middelburg Onze dank gaat uit naar De Molenhof afdeling 't Sluusje in Zaamslag voor de goede en liefdevolle verzorging die zij aan Hillie hebben gegeven. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante G.A.Geelhoed en D.P. Geelhoed-Kempe t P.J.Kastelein-Geelhoed en M. Kastelein J.P. Verstelle-Geelhoed en J.Verstelle A. L. Geelhoed t en A.C. Geelhoed-Meulenberg L.G. Geelhoed en J.C. Geelhoed-Zandee M.B. Heijstek-Geelhoed en M. Heijstek Neven en Nichten 31 december Ik ben zo moe van alles wat de mensen zeggen van alles wat ik doen of laten moet misschien Hoe men probeert mij duizend dingen uit te leggen die ik helemaal niet uitgelegd wil zien Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze *3 april 1951 t 3 januari 2021 Sinds 28 mei 1999 weduwnaar van Anneke de Voogd - Houtepen Angelique en Marcel Daan, Lotte Dennis en Jannegé Nick, Lars Correspondentieadres: Kuipers-Rietbergkwartier 45 4333 EK Middelburg We gedenken Adri in besloten kring. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze zwager, oom en oudoom In de leeftijd van 69 jaar. Weduwnaar van Anneke de Voogd - Houtepen Ton en Magda Ineke t en Piet t Netty, Peter t, Wim Neven en nichten Achterneven en achternichten Goes, 3 januari 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44