FAMILIEBERICHTEN 11 Laurina Kodde-Maranus Adriaan Dingenis Fortuin -Adrie- Laura Kodde - Maranus Maatje Wilhelmina Paauwe - Meulblok OVERLEDEN Als het leven niet meer is zoals gehoopt. Als veel je wordt ontnomen. Als je moet toelaten dat een ander je verborgt. Als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder ruim 70 jaar gehuwd met Adrie Kodde 2 februari 1930 Oostkapelle 3 januari 2021 Oost-Souburg Breskens Oostkapelle Oostkapelle Vlissingen Oostkapelle Adrie Kodde Adrie en Mirjam Kodde Anneke en Jos Staps Anton en Maaike Kodde David en Lia Kodde Wim en Marianne Kodde Klein- en achterkleinkinderen Wij sjjn de medewerkers van SVRZ de Egelantier 11 in Oostkapelle dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vronesteijn 20 4356 AE Oostkapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op donderdag 7 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst is te volgen op vrijdag 8 januari om 13.00 uur via kerkdienstgemist.nl/Zionskerk. De begrafenis, waar u welkom bent, vindt plaats omstreeks 14.15 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er "op gepaste afstand" gelegenheid tot condoleren. Naar haar wens geen bloemen. Dag lieve tante Laura Bedankt voor alles Agnes, Yvonne en Josephine Beloof me, kind, als ik van hier verdwijn treur niet om mij, straks bloeit weer de jasmijn en geurt de kamperfoelie. Erger zou het wezen als zij verdwenen waren, - ik er nog zou zijn. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en beppe. Wietske Hendrika Kooman-Plantinga 7 oktober 1951 t 2 januari 2021 Veere Jan Kooman Almere Marieke en Floor Döll Roef Kolhorn Rosanne en Hidde Hylarides Fenna, Marit Almere Laura Kooman Correspondentieadres: Zanddijkseweg la 4351 NN Veere De uitvaart van Wietske op 8 januari zal vanwege de coronamaatregelen in besloten kring plaatsvinden. Lenie Wisse - van den Broeke Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze geliefde (schoon) zus en tante Middelburg: Gerrit (in herinnering) en Matty Gouda: Jan en Corrie (beiden in herinnering) Oostkapelle: Anton en Leida (in herinnering) Middelburg: LeinenGerda Oostkapelle: Lenie en Cees Vlissingen: Rina en Rade (in herinnering) Terneuzen: Jopie en Eddy Oostkapelle: Gillis en Liselotte Vlissingen: Anna Neven en nichten Jaap en Ine Paauwe - Gabriëlse dinsdag 5 januari 2021 PM Verdrietig zijn wij door het overlijden van vrouw van ons erelid Jaap Wisse. Jarenlang heeft zij samen met Jaap veel betekend voor onze muziekvereniging. Wij zullen haar missen. We wensen Jaap, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte. Bestuur en leden MV Veere's Genoegen ...nu je handen gevouwen en stil. Vervuld met trots om wie hij was zijn wij nu bedroefd om het overlijden van onze zorgzame vader, opa en over-opa Colijnsplaat, 17 mei 1933 Colijnsplaat, 30 december 2020 sinds 26 oktober 1996 weduwnaar van Corrie Fortuin-Bouterse 's-Gravenpolder: Ina en Leen Pedro en Janet Thijs Dennis Yerseke: Christiaan en Jacqueline Stephanie en Randy Orlando en Dea Correspondentieadres: Nederhof 21,4401JX Yerseke We hebben op maandag 4 januari in familiekring afscheid van hem genomen in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, waarna we hem bij onze moeder en oma begraven hebben op de begraafplaats te Goes Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Cleijenborch' en de huisartsen voor de goede zorg en begeleiding. Met dankbaarheid voor haar lange leven en haar onvoorwaardelijke liefde voor ons allen moeten wij u meedelen dat is overleden Sinds 2005 weduwe van Cornelis Paauwe 30 januari 1920 2 januari 2021 Mies en John Poppe - Paauwe Guido, Manouk, Kirsten, Arnoud Martien en Annemarie, Olivier, Livia Esther en Robert, Jens, Mees Lennart en Brenda, Senne, Finn Elly en Teun (t) van Elsacker - Paauwe Jan en Loes Pol Ie Flip en Kiona Piet Paauwe en Ineke Luijk Wij bedanken allen die haar de laatste driejaar in "Ter Weel", afdeling Abbekindershof, liefdevol verzorgd hebben. De begrafenis vindt plaats in familiekring op donderdag 7 januari te Goes. Correspondentieadres: J. P. Paauwe Ravelijn de Grenadier 5 4461 DH Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43