V Marie houg-Serrarens 8 FAMILIEBERICHTEN Harry Cornell's August van Quekelberghe Walter Karei De hulsters MARIA JACOBA HOUG-SERRARENS J? J? OVERLEDEN (S/zw Jliaria/ (jo/etw - J^Iaa&y Els Piet Simonse maandag 4 januari 2021 Je bent een kiezeltje in onze waterstroom Klein, nederig maar je doet er enorm toe Met jou zal onze mooie rivier altijd blijven stromen Na een rijk en voltooid leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa 04 - 07 - 1940 Breskens t 31 - 12 - 2020 Sas van Sent lelberghe Sas van Sent: Wilf ried en Ingrid Stofferis - van Joel Ie A Sebastiaan Julissa A Rasim Elyanne A Armand Terneuzen: Onno en Sannie van Quekelberghe - de Pooter Borssele: Bernd en Wendy van Quekelberghe Raul Danique Indah A Baru Sas van Sent, 2 januari 2021. Corr. adres: Plein 4 4454 AS Borssele De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben op 7 januari in Familiehuis De Seslootene Boom, te Sas van Sent, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats St. Jans Schorre te Sas van Sent. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot fr< condoleren. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Louisa Anna Maria de Smit 19 - 09 -1927 Westdorpe f 01 -01 -2021 Terneuzen Sas van Gent: Louisa De hulsters-de Smit Sas van Gent: Ferry en Anne-Marie Terneuzen: Pascal en Jessica Jayden Envy Familie De hulsters Familie de Smit Sas van Gent, 1 januari 2021 Landdijk 2,4551 LW De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden te Terneuzen. 's Avonds in het donker, dan kijk ik naar de maan. En zie ik tussen alle sterren, jouw sterretje staan. Het is de allermooiste, hij geeft het meeste licht. En als ik heel goed kijk, zie ik jouw gezicht. Ik mis je hier beneden, en denk heel veel aan jou. Zachtjes fluister ik naar boven, dat ik zielsveel van je hou... Collin Sem Lieke Onverwachts hebben wij, na vele fijne jaren samen, afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame Ma, schoonmoeder en trotse Oma weduwe van Biervliet, 30 januari 1947 Gent, 30 december 2020 Cindy en Huib Sem Sheila en Richard Collin Lieke Correspondentieadres: Irisstraat 37, 4542 EC Hoek De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Warm, betrokken, zelfstandig, sterk en positief tot het einde. Zo blijf je in onze gedachten. Zaamslag, 19 september 1928 Zaamslag, 30 december 2020 Piet Houg f Ankie Scheele-Houg Willy Scheele t Paul en Rosanne, Willem Chris Streefkerk f Naomi Streefkerk Mathijs Streefkerk en familie Ko en Marleen Houg Franca en Nicky Eric en Kathryn Wij danken wijkteam Axel Noord en huisartsenpraktijk Zaamslag voor de goede zorg. Correspondentieadres: Familie Houg Gerard van de Nissestraat 10 4543 AE Zaamslag In verband met Covid zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Het bericht dat mijn zus en schoonzus is overleden, - JÜaa&y heeft ons diep geraakt. Herman f en Els Maas van Rattingen Walter en Antoinetta Maas van Gaelen Neven en nichten Met verdriet maar veel mooie herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Koos en Janf Houtzager-Serrarens Gijs en Maatje Serrarens-Jansen Neven en nichten ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48