18 Lourus Hendrikse Maria Anna %poijman-van Peenen Johanna Mol - Kesselaar <Riet - Jo- DANKBETUIGING Lou Hendrikse Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 31 augustus 2007 weduwe van Stoffel Mol in de leeftijd van 87 jaar. Arnemuiden: Tiny en Wim Dodmond - Mol Stefan en Joyce Ilona en Desley Biggekerke: Elma en Jan Steenbakker - Mol Joost en Linda, Jivayna Niels en Sandra, Laura Annelotte en Eric Mirthe en Danny 31 december 2020 D.A. Poldermansstraat 8 4431AZ 's-Gravenpolder Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen en ons te condoleren D.V. dinsdag 5 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden D.V. woensdag 6 januari om 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden en is eenieder uitgenodigd deze bij te wonen op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Geen bloemen. Luud zaterdag 2 januari 2021 PM Waarlijk, mijn ziet keert zich stil tot God, van Hem is mijn heil... Psalm 62:2 Vasthoudend aan het leven, toch bewust van zijn naderend einde en in de zekerheid van zijn geloof, is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Johanna Hendrikse-van Vaardegem it Westkapelle, 14 juli 1932 t Westkapelle, 29 december 2020 Wim Ronald en Myrthe Ricardo Pieten Poliana Shanna Julian Tania Gabriël Anita en Dick Lindsey Shanna en Martijn Shelley en Milan Sedney en Bianca Dylana Huib en Marleen Lisa Robbie Daphne Johan en Jolanda Kim Lucas De dankdienst wordt gehouden op woensdag 6 januari om 13.00 uur in de Moriakerk, Markt 67 in Westkapelle, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats gelegen aan de Kerkeweg. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom. Westkapelle: Jo Lievense - Hendrikse W. Peene en kinderen "Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde Het water gaat er anders dan voorheen" Bram Vermeulen Verdrietig, maar dankbaar voor haar inspirerende levenswijze hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Willem Kooijman Vlissingen Vlissingen 22 december 1931 t 30 december 2020 Betty en Ruud Aster Siep en Justyna Joety en Marinus Jacqueline en Eileene en al onze geliefde dieren waar ze zo gek op was Correspondentieadres: Nieuwstraat 214 4381 CX Vlissingen Wij gaan haar afscheid groots vieren zodra de RIVM-maatregelen het toelaten. U ontvangt daar te zijner tijd een uitnodiging voor. De crematieplechtigheid vindt plaats in kleine kring. Indien u persoonlijk afscheid van Riet wilt nemen, is er gelegenheid op woensdag 6 januari van 14:00-15:00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 (Vrijburg) in Vlissingen. Onze speciale dank gaat uit naar WVO- zorgteam somatiek -lste etage Woonzorg centrum Scheldehof. Overweldigend en hartverwarmend De erehaag en warme aandacht in de vorm van alle kaarten, brieven en bloemen die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lief, onze papa en opa Wij voelen ons gedragen in deze moeilijke tijd... Dank jullie wel... Marianne v. Ommen en (klein)kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46