'Mijn man is ook blij met mijn minnaar' BV DE LIEFDE Jenny (54) kreeg van haar man Paul (54) een 'friend with benefits' cadeau. Inmiddels is hij een huisvriend. ,,Ik ging vreemd uit balorigheid over ons saaie seksleven. Mijn man vond dat stiekeme niet fijn en heeft toen het plan opgevat om voor mij op zoek te gaan naar een minnaar. Op een seks-datingsite plaatste hij een oproep: 'minnaar voor mijn vrouw ge zocht'. Hij werd overstelpt met reacties. Uiteindelijk heeft hij Chris uitgezocht op basis van zijn manier van communiceren en omdat er meteen een klik was. Hij heeft een paar weken met hem gechat om te kijken of hij iets voor mij was. Toen ik op een dag thuiskwam van mijn werk, zei mijn man: 'Ik heb een minnaar voor je gevonden. Hij heet Chris'. Ik moest een drempel over, maar ben toch met hem gaan chatten. Ik vond hem meteen leuk, kon met hem lachen. Paul heeft Chris ook een beetje voor zichzelf gezocht; hij vindt hem een leuke aanvulling op ons seksleven. En ze zijn allebei een beetje bi. Ze vullen elkaar goed aan: Paul is licht autistisch, houdt niet zo van aanrakingen en smalltalk. Mijn min naar is knuffeliger en vindt het net als ik prettig om het soms over niks te hebben. Het was in het begin wel ingewikkeld: soms was Paul toch jaloers. Dat heeft gelukkig niet lang geduurd. We zijn heel open tegen elkaar. Ik ben zeven dagen per week bij mijn man, van hem houd ik, voor Chris voel ik een diepe vriendschap. We spreken altijd met zijn drieën af. De eerste maanden in hotels, want we wilden ons privéleven en de seksafspraken geschei den houden. Na een tijdje hadden we zo- iets van 'joh, kom lekker bij ons thuis'. We hebben geen kinderen, veel ruimte, kunnen doen wat we willen. Chris is nu onderdeel van ons leven. Hij pakt voor zichzelf drankjes uit de koelkast en weet de handdoeken te vinden. Hij is een huisvriend. Een 'friend with benefits'. Maar vóór alles is er wederzijds respect. Dat is nu al ruim drie jaar zo.We zien elkaar bijna elke week. Als hij binnenkomt, geeft hij ons allebei een hug. Dan kletsen we even met elkaar en draaien we muziek. Soms ga ik bij hem op schoot zitten of lig gen we samen in de hangmat, en van het een komt het ander. Ik vind de seks met hem geweldig. We gebruiken volop onze fantasie. We gaan weleens naar buiten, de duinen in voor een fotoshoot. Dan mogen de heren zeggen wat ik aan moet trekken. Paul vindt het geil om te kijken hoe Chris en ik seks hebben, en hij doet ook weleens mee, als hij daar zin in heeft. Ik voel me niet geremd als hij kijkt, ik ga gewoon volledig los. We hebben met zijn drieën een Whats- Appgroep. We chatten over dagelijkse dingen, maar boden elkaar ook troost toen mijn schoonmoeder dit jaar aan corona overleed en Chris' moeder alzheimer kreeg. We schrijven ook erotische verhalen aan elkaar. Dat zijn er inmiddels zoveel, we zouden er een boek van kunnen maken. Soms geven we elkaar de middag voor een afspraak drie woorden. Die woorden kunnen van alles zijn, bijvoorbeeld 'koud, lepel, dennenboom'. Daar maken we dan aan het eind van de avond een zo geil mogelijk verhaal van. Heel af en toe blijft Chris slapen. Dan zegt hij: 'Ik heb zin om verschrikkelijk dronken te worden'. Dan haal ik goede whisky, sigaren en hebben we mooie gesprekken. Daar houden we óók van.'' 42 TEKST ALBERT WIGLEMA ILLUSTRATIE STUDIO SKI De echte naam van de geïnterviewde is bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? magazine@dpgmedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 130