16 FAMILIEBERICHTEN J* flamuy, tyedheÊbt-jèaoA&eri j^awuj, Jozina Janna Brasser-Houdersteijn Jo Brasser-Houdersteijn Romani Annelien Vermeire OVERLEDEN een, mxmi i'even Zaamslag, 22-8-1945 Zaamslag, 29-12-2020 Gerard Richard Maria van Acker echtgenoot van Catharina Apolonia van Acker - de Baar 27 juli 1934 Jo >iÉM Door noodlottige omstandigheden is plotseling uit het leven weggerukt Koewacht, 30 augustus 1926 t Koewacht, 24 december 2020 Jetty t en Walter van den Branden Yvonne den Haerijnck - Van Grimberghen Correspondentieadres: Tivoliweg 14 4561 HL Hulst De afscheidsdienst van Adriënne heeft in besloten kring plaatsgevonden. Henry Raijmond Anna de Mul Magdalena Antoinette Roelandt Klazina Janna Mechielsen-de Kam Ina donderdag 31 december 2020 ZV Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is in haar vertrouwde omgeving rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze altijd opgewekte moeder en trotse oma echtgenote van Dick Verhelst Zaamslag Dick Verhelst Breda Matty en Bert Geldrop Connie en Alwin Luka, Evi St. Niklaas Michel Melissa en Kenzo - Esmée, Ellie Miquel Terneuzensestraat 18 4543 BN Zaamslag De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 5 januari 2021 om 14.00 uur. U kunt de dienst live meeluisteren via: www.kerkdienstgemist.nl Zaterdag 2 januari 2021 is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid van Janny te nemen in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerksters van de Buurtzorg en de huisartsen de Keyser en Penne voor alle zorg en aandacht die Janny gekregen heeft. Wij zijn dankbaar dat we haar als schoonzus en tante mochten kennen en hebben veel bewondering voor de positieve manier waarmee ze deze lange periode haar ziekte heeft gedragen Marie f en Piet f Donze-Verhelst Terneuzen Lena en Jan de Bokx-Verhelst Terneuzen Adri en Piet Pijpelink-Verhelst Werkendam Jaap en Magda Verhelst-den Deurwaarder Terneuzen Martien f en Leni Verhelst-Maas Terneuzen Giel en Ria f Verhelst-Herrebout Neven en nichten Werken met de natuur was je leven. We zijn bedroefd maar dankbaar met mooie herinneringen. Na een werkzaam en zorgzaam leven en volop genoten van zijn pensioen is mijn lieve man, vader, schoonvader en opa overleden 128 december 2020 Hulst: Kitty Graauw: Eliane en Martijn Jennah, Tatum, Izis Schipluiden: Carl en Annette Sophie, Lucas Absdale: Gino en Nicolle Meeke, Staf De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. Gelieve enkel schriftelijke condoleance Afscheidshuis 'de Koestering' Groenendijk 51 4587 CS Kloosterzande Ik heb niet alles goed gedaan, ook niet alles verkeerd. Was ook niet op deze wereld om alles te doen, ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen, vooral voor hen, die mijn onvolmaaktheid kenden en toch liefhadden. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is zij rustig ingeslapen. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Andries Brasser Retranchement, 29 augustus 1931 t Zuidzande, 24 december 2020 Zuidzande: Andries Brasser Gilze: Frans en Elmi Thomas, Maud Oostburg: Ingrid Oostburg: Stephanie en Alexander Dylan, Lorenzo Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Kerkstraat 67, 5126 GB Gilze Na een periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van Echtgenote van Andries Brasser, medeoprichter van Loonbedrijf Brasser en van de Sluis Corné en Maria den Hamer Cathrien van de Sluis en families Medewerkers Loonbedrijf Brasser en van de Sluis Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve papa, opa en vriend weduwnaar van Philippine, 12 september 1942 t Axel, 29 december 2020 Zottegem (B): Bassevelde (B): Zuiddorpe: Lochristi (B): Veronique en Henk Roxanne, Kirsten en Nelson Eric en Natasja Tom, Lone Koen en Mariëtte Jan, Isa, Mara Bea Correspondentieadres: Boekweitstraat 14a, 4574 RJ Zuiddorpe De afscheidsdienst zal in verband met alle maatregelen rondom het Coronavirus in besloten kring plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Op zaterdag 2 januari 2021 zal omstreeks 13.45 uur de rouwstoet bij het huisadres van papa passeren; als u hem een laatste groet wilt brengen, kunt u aan de kant van de weg gaan staan om hem uit te zwaaien voor zijn laatste reis. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Sinds 2001 weduwe van Francois Mechielsen Kamperland, 6 oktober 1926 Vlissingen, 23 december 2020 Oost-Souburg: Rietje Houmes-Mechielsen in herinnering Theo Houmes Vlissingen: Paul Mechielsen Els Mechielsen-van Cadsand Vlissingen: Ko Mechielsen Paula Mechielsen-Werkhoven Vlissingen: Ronny Mechielsen Jacqueline Mechielsen-Sol Goes: Marco Mechielsen in herinnering Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Scheldehof woning 6, voor hun inzet en goede zorg. Correspondentieadres: Meijlandstraat I 4381JV Vlissingen Vanwege de huidige coronamaatregelen hebben wij ma in besloten kring begraven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 69