M FAMILIEBERICHTEN 17 Leo Markusse dpg1'1' Daniël Verhaar Kees Vermeer Dag lieve buurman Janse, bedankt voor alles Raymond, Mariëtte, Guus, Valerie^? Luuk DANKBETUIGING ~/T Nel van Keulen-Heijnsdijk Jannetje Corbijn-Wijkhuijs COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten donderdag 31 december 2020 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwachts overlijden van onze zeer gewaardeerde collega In Kees verliezen wij een zeer gemotiveerde, markante en kundige medewerker die voor iedereen klaar stond. Wij wensen Marja, familie en overige nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Directie en collega's DeltaSafe Security Services BV Middelburg, 28 december 2020 Het is onze behoefte dank te zeggen aan allen die mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa een hart onder de riem staken met gebeden, lieve en bemoedigende woorden en de vele prachtige kaarten tijdens zijn verblijf in zowel het UZA te Antwerpen als in 't Gasthuis te Middelburg. Na zijn overlijden ontvingen wij van u prachtige herinneringen geschreven op een mooie kaart of in het condoleanceregister. Deze herinneringen zijn ons zeer dierbaar en waardevol. De dankdienst voor zijn leven waarin Leo recht werd gedaan door ds. Couvee, orgaQjgJd^argreeth de Jong, zangeres Patricia Foort en fotograaf Petra Slingenberg, heeft zeker ook bijgedragen tot een mooie herinnering en een waardig afscheid. Wij dragen deze warme herinneringen aan Leo met liefde met ons me,e. Ria Markusse - Bakker llona Alexandra en Viona, Boef, Moos Peter en Angelique, Jordy, Vera Middelburg, 31 december 2020 De vele kaarten, prachtige bloemen, mooie woorden en uw belangstelling bij het afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma hebben op ons diepe indruk gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. Aarnoud van Keulen Hanco, Miranda, Geert en Marijn Ellen, Thimo en Steyn Vlissingen, 31 december 2020 I Voor uw blijk van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma willen wij u hartelijk danken. Familie Corbijn Biggekerke, december 2020 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Nelson december 2020 Een warmer en mooier afscheid van onze lieve man, vader en opa hadden we ons niet kunnen wensen. We willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven. We zijn trots op hem en we houden van hem. Het is een troost te weten dat deze gevoelens velen worden gedeeld. Janny,Jamie Kay, Sem,Jordi, Romy Peter, Raven, Rick, Middelburg,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45