9 ftiefr Gors 4 16 FAMILIEBERICHTEN Jozina Janna Brasser-Houdersteijn Jo Brasser-Houdersteijn Adriaan Marinus Leer Adrie Adriana Elena van Weele - Pieterse OVERLEDEN Pieter Johannes Schrier Claudia Wigman - de Buck Piet Schrier Kees van der Jagt Jo Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Rotterdam, 1 december 1938 t Goes, 26 december 2020 Mimi t en Rien Eversdijk-Schrier Denie en Adrie de Jager-Schrier neven en nichten Correspondentieadres; Thorbeckelaan 33,4384 CB Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Gors Zeeland, locatie Populierenstraat Goes voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, voor ons onverwachts, uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Jenneke van der Jagt-Meerman in de leeftijd van 74 jaar. Sterke de Heere Jenneke, de kinderen en de (achterkleinkinderen in dit smartelijke verlies. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Bert en Corrie v.d. Jagt-Kot Adrie (in liefdevolle herinnering) en Riek v.d. Jagt-Zoeteweij Jannie de Loolf-v.d. Jagt en Jos (in liefdevolle herinnering) Henk en Jannie v.d. Jagt -Waverijn Corrie v.d. Jagt-Huissen (in liefdevolle herinnering) Joke en Rinus v.d. Berge-v.d. Jagt Henny en Huib Oostdijk-v.d. Jagt Johan en Marie v.d. Jagt-Traas Neven en nichten. Yerseke, 30 december 2020 donderdag 31 december 2020 PM Ik heb niet alles goed gedaan, ook niet alles verkeerd. Was ook niet op deze wereld om alles te doen, ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen, vooral voor hen, die mijn onvolmaaktheid kenden en toch liefhadden. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is zij rustig ingeslapen. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Andries Brasser Retranchement, 29 augustus 1931 t Zuidzande, 24 december 2020 Zuidzande: Andries Brasser Gilze: Frans en Elmi Thomas, Maud Oostburg: Ingrid Oostburg: Stephanie en Alexander Dylan, Lorenzo Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Kerkstraat 67, 5126 GB Gilze Na een periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van Echtgenote van Andries Brasser, medeoprichter van Loonbedrijf Brasser en van de Sluis Corné en Maria den Hamer Cathrien van de Sluis en families Medewerkers Loonbedrijf Brasser en van de Sluis Met droefheid, maar dankbaar voor de vele mooie jaren die wij met hem hebben gedeeld, delen wij u mee dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader en opa. Vrouwenpolder, 12-11 -1924 t Goes, 29-12-2020 Annie Leer-de Smit Jan (in herinnering) en Annemarie Leer René en Evelyn Kristian en Sylvia, Sanne Dik en Marianne Leer Tessa en Matteo Roos en Robbert Maandag 4 januari 2021 zullen we in besloten familiekring afscheid nemen van Adrie. f i wT'— Correspondentieadres: Dik Leer Groen van Prinstererlaan 116-4384CKVIissingen Onze speciale dank gaat uit naar allen die zorg hebben verleend aan Adrie. Ik weet aan wie ik mij vertrouwe gez. 390:5 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het vredig heengaan van onze lieve moeder, oma en oma Goes weduwe van Poulus van Weele 22 maart 1992 Op de leeftijd van 104 jaar. 's-Gravenpolder: Hanna Vermaire - van Weele Ad Vermaire Rotterdam: Arjan en Jessica, Anna Herten: Poul en Loes, Guus en Pip, Lucy, Zoë, Rikki Kruiningen: Lina Burgel-van Weele Gonno Burgel Kapelle: Sylvia en Arnold, Manon, Anouk Wij willen de directie en het personeel van de De Schakel bedanken voor alle fijne jaren, dank aan dokter Huysman, Allévo en ClaraThuis voor de goede zorg en begeleiding. Goes, 29 december 2020 Correspondentieadres Magnoliastraat 46 4431 DL 's-Gravenpolder De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Op 27 december j.l. is overleden mijn innig geliefde vrouw Geboren Koudekerke 13 maart 1936 Zij wordt begraven op de Algemene Begraafplaats, Biggekerksestraat te Koudekerke. T. J. H. Wigman Op 2® kerstdag overleed onze medebewoner, cliënt en vriend Hij was altijd behulpzaam en geïnteresseerd. We gaan hem missen. Er staat nu een lege stoel aan tafel Cliënten en medewerkers Populierenstraat, Cirkel, Vrijetijd de Bevelanden nwnsg*richiif ondersteuning

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44