FAMILIEBERICHTEN 13 Financiële berichten Marie-Louise Apalonia Rosalia van Waterschoot Willem Theodorus Vermont Wim WILLEM JOSEPH MARIA VERSTRAETE COLOFON Familieberichten De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed, verbazingwekkend krachtig het is nu op, zo is het goed... Gelijk het gras is ons kortstondig leven (Psalm 103:8 berijmd) Intens verdrietig maar vol bewondering voor de wijze waarop ze met haar ziekte is omgegaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, (schoon)zus en tante in de leeftijd van 52 jaar Middelburg: Mama Papa (in liefdevolle herinnering) Driebergen: Ella en Martin Stefanie Carola Middelburg: André en Bianca Emmelie Deborah Onze speciale dank gaat uit naar Sjaloomzorg en in het bijzonder het personeel van Elkersweide voor de liefdevolle verzorging. Dirksland, 20 december 2020 Correspondentieadres Voorborch 54,4335 AW Middelburg De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. k'Aon nie gepeist dat 't zo zere kost'n gaon. Daor an zie je: g'het er niets an te zegg'n... Bedroefd delen we u mee dat mijn lieve vader, schoonvader, opa, overgrootvader en vriend na een lang en zorgzaam leven vol vakmanschap, creativiteit, vriendschap en liefde is overleden Eede, Oostburg, 18 februari 1931 24 december 2020 Weduwnaar van Annie Standaert Eede Miriam en Johan de Baets Amsterdam Bart de Baets en Fabian Reichle IJzendijke Martien de Baets en Antonie bnpens Niels en Eline Landgraaf Roos Heijnsdijk Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Miriam de Baets Brieversstraat 26 4529 GZ Eede Met dank aan ZorgSaam en huisartsenpraktijk Aardenburg. Vele wegen heeft ze bewandeld. Kilometers afgelegd. Na een mooi leven is ze aan haar laatste wandeling begonnen. Op bijna 93-jarige leeftijd, na een liefdevolle verzorging in "De Molenhof', is vredig ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante 17 - 02 -1928 Lamswaarde 127 - 12 - 2020 Zaamslag Best: Lies f en Theo Zwijndrecht: Roos en Wim f Ede (Gld.): Ria f en Willy f Huizen: Jo f Sas van Gent: Wim en Roos (Achter)neven en -nichten Sas van Gent, 27 december 2020 Corr. adres: Kennedystraat 19 4551 TW Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatshebben in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten dinsdag 29 december 2020 De honden blaffen, de karavaan trekt verder. Op 25 december 2020 is overleden mijn allerliefste Wim, onze lieve, unieke en altijd optimistische vader, schoonvader en trotse opa Goes, 13 januari 1938 Krabbendijke, 25 december 2020 Francien Vermont-de Waal Ingeborg Vermont en Egbert Bakker Bengt, Febe Clementien Vermont en Steven Roosen Finn, Olaf Correspondentieadres: Duiveneestraat 24, 4416 BE Kruiningen We nemen in besloten kring afscheid. Als u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, maar wel graag bij het afscheid aanwezig wil zijn dan kunt u zich aanmelden via het volgende mailadres: ivermont@hetnet.nl Dr. Hans aan den Toorn, mevrouw Marinde Moes en de medewerkers van 'Ter Weel' Krabbendijke hebben heel persoonlijk met ons meegedacht in de laatste levensperiode van Wim, hiervoor bedanken we hen heel hartelijk. Op 24 december 2020 heeft C.A.F. Vroegrijk, toegevoegd gerechtsdeurwaarder te Oosterhout aan de Werkmansbeemd 8c op verzoek van Internationale Medische Voetspecialisatie Associated To International Law B.V., Secret B.V., Nick Adrianus Gerardus van der Valk en Titia Johanna Bollen, allen gevestigd, kantoorhoudend danwel wonende te Gilze, gemeente Gilze en Rijen; een exploot betekend gericht aan: de gezamenlijke erven van Robert Hubertus Michiel Madou, geboren op 01/01/1967, overleden op 07-05-2020, laatstelijk wonend te (4675 RE) Sint-Philipsland aan het Esdoornhof 22. De strekking van het exploot, dat is geadministreerd onder nummer L19001976 is dat op deze wijze aan de gezamenlijke erven kenbaar wordt gemaakt dat er uit krachte van de grosse van het vonnis in incident tussen partijen gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg van 24 december 2019 de heer Madou is veroordeeld tot betaling van onder meer dwangsommen, welke dwangsommen tot een maximum van 1.000.000,00 zijn verbeurd en welke dwangsommen hierbij zijn opgeëist; alsmede wordt de verjaring van de reeds verbeurde en hiermee opgeëiste dwangsommen ad 1.000.000,00 gestuit; alsmede de eventuele verjaring van de overige, uit die titel voortvloeiende kosten; Betrokkene kan een afschrift van het exploot onder overlegging van een geldig legitimatiebewijs ophalen bij voormelde deurwaarder, wiens telefoonnummer is: 0162-465.636. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55