3ert 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Armand Alphonsius Maria van Avermaete 3>ert Tïeret Bert Fieret 3>ert Tïeret Jo Brasser-Houdersteijn T>ert Tïeret Josephina Martha Alphonsina Moorthamer Armand van Avermaete FRITS BIJL Maar nu, zo zegt de HEERE, uw Schepper, Jakob, uw Formeerder, Israel: Wees niet bevreesd, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, u bent van Mij. Jesaja 43:1 De Heere heeft mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, trotse opa en sterke zoon bij zijn naam geroepen. Vol bewondering voor zijn doorzettingsvermogen kijken we met liefde terug op zijn leven met ons. 14 december 1955 126 december 2020 Zijn dankbare vrouw, kinderen, kleinkinderen en vader Oostburg: Gerry Fieret - Hamelink Oostburg: Carolien Remco, Sem, Rebecca en Sarah Retranchement: Jorina Jean-Pierre, Joeri, Sefien, Wietse en Florian Goes: Cor Carolien, Eliza en Noa Oostburg: Bertjan Carmen O Zaamslag: c. Fieret Corr. adres: Oude Kerkstraat 12, 4501 AD Oostburg fieret@zeelandnet.nl De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op 2 januari 2021 om 9.30 uur in de Hervormde Kerk te Nieuwvliet. Heel graag hadden we u allen daarvoor uitgenodigd. Helaas is dit, vanwege de huidige maatre gelen, niet mogelijk. Wel nodigen we u uit om de dienst online te volgea Dit kan via de website van de kerk: wwwhervormdegemeentenieuwvlietnL Aansluitend zal Bert in besloten kring worden begraven op de begraafplaats te Oostburg. We hadden u graag persoonlijk ontmoet, maar stellen het zeer op prijs dat u condoleances of herinneringen aan Bert via post of e-mail met ons wilt delen. Een vriend is iemand die altijd tijd voor je heeft, die naar je luistert, je helpt en om je geeft Zo zullen wij altijd blijven herinneren. Gerry, kinderen en kleinkinderen, we bidden dat God jullie kracht en troost mag zijn in deze moeilijke tijd. Elibart en Elly Wim en Ineke Adri en Joke Rinus en Maija (Dorothy in herinnering) Na een periode van ziekte is overleden, onze gewaardeerde collega We wensen zijn vrouw Gerry, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Personeel en Directie Zoomweg Zeeland Coldstore b.v. Kruiningen, 26-12-2020 Bedroefd omdat we hem moeten missen, delen wij u mee dat de Heere tot Zich heeft genomen, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 65 jaar Zaamslag: c. Fieret Houten: Joke Vreugdenhil - Fieret Kees Vreugdenhil Terneuzen: Corrie Simons - Fieret Peter Simons Ibiza: Peter Fieret Neven en nichten Wij bidden zijn vrouw Gerry, de kinderen en de kleinkinderen van harte de vertroostende nabijheid van de Heere toe. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonbroer en oom echtgenoot van Gerry Fieret-Hamelink We leven mee met onze zus, haar (schoolkinderen en kleinkinderen en proberen er voor hen te zijn. Wissenkerke: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Zaamslag: Goes: Zaamslag: Goes: Terneuzen: Piet en Jannie Corrie en Henk Jannie en Jan Theun en Toos Jan en Tïny Martien en Lennie Frans en Jannie Kees en Matty Carien en Wim Anita en Jaap Neven en nichten Oostburg, 26 december 2020 dinsdag 29 december 2020 ZV Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa, opa en papou echtgenoot van Sluiskil, 26 augustus 1944 t Terneuzen, 26 december 2020 Axel: Ineke van Avermaete-Moorthamer Almere: Jurgen en Anne-Marie Stijn en Thirza, Mason,9 Niels en Esmée Axel: Brenda en Alex Yannicken Lieke Pieter Paulusstraat 15,4571 JP Axel De afscheidsdienst zal in verband met alle maatregelen vanuit het RIVM in besloten kring plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Zo dapper gestreden Voor altijd in onze gedachten Verdrietig nemen we afscheid van onze schoonbroer en oom Piet en Celien Walter en Marianne Jose en Tilly Walter en Annie Eddy en Greet Willy en Godelief Kinderen en kleinkinderen Een boog in de wolken als teken van trouw, staat boven mijn leven, zegt: Ik ben bij joul In tijden van vreugde, maar ook van verdriet, ben ik bij U veilig, U die mij ziet. Se/a In dit vertrouwen is gestorven onze vriend We bidden om troost voor Judith, Enno en Michaela, Nynke en Guus, Sanne en Joost. René en Maria Huisman Nico en Janneke Huijssoon Aart en Ymke Kabboord Peter en Marianne Marsman Chris en Janita Melse Wim en Janneke Oving Arie en Jolanda de Ruiter Middelburg, 24 december 2020 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante echtgenote van Andries Brasser, in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Koudekerke: Lein Brasser (in herinnering) Catrien Brasser-Brasser Arnemuiden: Karei Brasser Korrie Brasser-Louwerse Neven en nichten De wil was er nog, maar de kracht niet meer... Oostburg, 13 oktober 1957 Breskens, 24 december 2020 Breskens: Marie Buysse-de Letter Oostburg: Miriam Buysse Meijel: Nicolien en Jan Hendriks-Buysse We zijn helaas genoodzaakt om in besloten kring afscheid te nemen van Carien. Het afscheid vindt plaats op donderdag 31 december. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Carien zo liefdevol verzorgd, begeleid en ondersteund hebben. Westlandstraat 20-202,4511XX Breskens Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54