Y Y FAMILIEBERICHTEN 13 -7 Financiële berichten Nel Willem Theodorus Vermont Wim DANKBETUIGING Willem Walraven Elisabeth Jacomina Wisse - Allaart Nee/z/e^ /((//v'a/mia/u/ee/ De grote belangstelling en hartelijke wijze van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma "flat" Sina Corstanje - Louwerse heeft ons goed gedaan. Hiervoor danken wij u hartelijk. Familie Corstanje Middelburg, 29 december 2020 Isa6eC(a Samfrina Laóudzif^ %prten6out Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid en erelid Leo Walrave Zijn grote inzet en bescheidenheid sierden hem. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Jeanne en familie. Namens het bestuur en alle leden Buurtvereniging 't Alve Durp Bets dinsdag 29 december 2020 Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop ze heeft gestreden, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Echtgenote van Willem Kosten Wissekerke Vlissingen 1 3 april 1943 26 december 2020 Willem Kosten Wim en Mariska Krystian Intens dankbaar zijn wij voor de voor de onvoorwaardelijke liefde die zij ons heeft gegeven. Correspondentie adres: Weststraat 9 4371 AE Koudekerke Liever geen bezoek aan huis Graag willen wij diepe bewondering en dankbaarheid uitspreken voor allen die zo liefdevol en afgestemd gezorgd hebben voor Nel in de laatste fase van naar leven. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Zij, die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De honden blaffen, de karavaan trekt verder. Op 25 december 2020 is overleden mijn allerliefste Wim, onze lieve, unieke en altijd optimistische vader, schoonvader en trotse opa Goes, 13 januari 1938 t Krabbendijke, 25 december 2020 Francien Vermont-de Waal Ingeborg Vermont en Egbert Bakker Bengt, Febe Clementien Vermont en Steven Roosen Finn, Olaf Correspondentieadres: Duiveneestraat 24, 4416 BE Kruiningen We nemen in besloten kring afscheid. Als u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, maar wel graag bij het afscheid aanwezig wil zijn dan kunt u zich aanmelden via het volgende mailadres: ivermont@hetnet.nl Dr. Hans aan den Toorn, mevrouw Marinde Moes en de medewerkers van 'Ter Weel' Krabbendijke hebben heel persoonlijk met ons meegedacht in de laatste levensperiode van Wim, hiervoor bedanken we hen heel hartelijk. Hartverwarmend al het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve man, (schoon)vader en opa Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Het geeft ons steun en troost, met alle dierbare herinneringen aan onze Wim, om verder te gaan. Wij wensen iedereen een hoopvol en gezond 2021! Anneke Walraven, kinderen en kleinkinderen. Verlies brengt aan het licht wat voor ons van waarde is Dankbaarheid droogt de tranen voor wat ik zo mis Op 27 december is rustig overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 1992 weduwe van Jozef Labudzik in de leeftijd van 90 jaar. Frans t en Rita Ramon, Toine, Djim Henk en Ella Jalmy en Mllja Kazimier en Irma Christina, Dominique, Yasmine, Isabel Kasper en Petra Ivana, Myron Partners en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oostkerkstraat 15 - 4331 TJ Middelburg De uitvaart vindt in besloten kring plaats. 'Samen kun je alles' In haar vertrouwde huis en omgeving is tot ons verdriet overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en trotse oma 23 januari 1934 t 23 december 2020 Gillis Liesbeth Anton Stephan Joanne Hugo Lorèn Myrthe Wouter Anita Ronald Moreno Valerie Mayro Mariska Stefano Serena Lorenzo Correspondentieadres: Ter Poorteweg 11 4371 RL Koudekerke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 2 januari 2021 Op 24 december 2020 heeft C.A.F. Vroegrijk, toegevoegd gerechtsdeurwaarder te Oosterhout aan de Werkmansbeemd 8c op verzoek van Internationale Medische Voetspecialisatie Associated To International Law B.V., Secret B.V., Nick Adrianus Gerardus van der Valk en Titia Johanna Bollen, allen gevestigd, kantoorhoudend danwel wonende te Gilze, gemeente Gilze en Rijen; een exploot betekend gericht aan: de gezamenlijke erven van Robert Hubertus Michiel Madou, geboren op 01/01/1967, overleden op 07-05-2020, laatstelijk wonend te (4675 RE) Sint-Philipsland aan het Esdoornhof 22. De strekking van het exploot, dat is geadministreerd onder nummer L19001976 is dat op deze wijze aan de gezamenlijke erven kenbaar wordt gemaakt dat er uit krachte van de grosse van het vonnis in incident tussen partijen gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg van 24 december 2019 de heer Madou is veroordeeld tot betaling van onder meer dwangsommen, welke dwangsommen tot een maximum van 1.000.000,00 zijn verbeurd en welke dwangsommen hierbij zijn opgeëist; alsmede wordt de verjaring van de reeds verbeurde en hiermee opgeëiste dwangsommen ad 1.000.000,00 gestuit; alsmede de eventuele verjaring van de overige, uit die titel voortvloeiende kosten; Betrokkene kan een afschrift van het exploot onder overlegging van een geldig legitimatiebewijs ophalen bij voormelde deurwaarder, wiens telefoonnummer is: 0162-465.636. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45