Verwer Janssen Vermogensmanagement Interessant beursjaar voor de boeg .1 VERWER JANSSEN vermogensmanagement 2021 belooft een interessant beurs jaar te worden. Het steunpakket van de centrale overheden wereld wijd en het zicht op het vaccin te gen corona geven vertrouwen voor de toekomst. Verwer Janssen Vermogensmanagement is voor meer en meer beleggers een ge schikte partner. Tekst Henk van de Voorde Fotografie Foto-Atelier CPD „De rente is extreem laag en voor vermogende klanten van de bank zelfs negatief. Bovendien rijzen de huizenprijzen de pan uit. Vandaar dat steeds meer mensen ervoor kie zen om in hun zoektocht naar ren dement een deel van hun vermogen te beleggen", aldus Evert Verwer. Goed huisvader Bij de Brabants-Zeeuwse vermo gensbeheerder, met hoofdvesti ging in Roosendaal en bijkantoor in Hulst, is laagdrempeligheid troef. „Bij ons geen stropdassen en hoog polig tapijt, maar toegankelijkheid en een persoonlijke benadering. Onze kernwaarden zijn rust en ge mak. Als goed huisvader passen we op de centen van onze klanten, zodat zij beter kunnen slapen", legt Walter Janssen uit. Overnames Verwer Janssen is sinds de start in 2003 uitgegroeid tot dé specialist in Zuidwest-Nederland in maat werkportefeuilles met beheersbare risico's en optimale winstpotentie. De overnames sinds begin 2018 van VIP Vermogensbeheer (Breda), HENS Vermogensbeheer (Rotterdam) en Invest Consult (Prinsenbeek) zijn naadloos verlopen. Hierdoor is er nu sprake van 4 verschillende vormen van vermogensbeheer. Voor elke klant wat wils. Naast maatwerk en VenJ-online kan men nu ook terecht voor een duidelijk offensievere aan pak via 'geconcentreerd aandelen beleggen' of via 'klassiek aandelen beleggen' hefvermogen laten behe ren in met name Europese waarde- aandelen. Verwer Janssen beschikt over een team van 12 deskundige medewer kers met gemiddeld 35 jaar erva ring in de wereld van vermogens beheer en advies. „Doordat banken overschakelden op confectie werd de persoonlijke benadering steeds minder. Voor een groot deel van de vermogende beleggers zijn echter maatwerk, optimale bereikbaar heid en persoonlijke aandacht juist essentieel. Dat wordt door ons team geboden. Elke dag opnieuw", zegt Johan van Sprundel. Kansrijke thema's Ondanks de goede cijfers in het af gelopen decennium blijft Verwer Janssen realistisch. „Als wereldwijd de beurzen dalen zoals begin 2020 heeft dit uiteraard ook zijn weerslag op onze portefeuilles. We beleggen echter niet in de waan van de dag, maar verdelen het vermogen over verschillende producten met (voor waardelijke) garanties. Daarnaast spelen we met eersteklas beleg gingsfondsen in op actuele kansrij ke thema's zoals robotisering, auto matisering, duurzaamheid, FinTech, veiligheid en gezondheid", vervolgt Verwer. Goed hersteld „Na een extreem goed beursjaar in 2019 was 2020 bijzonder vanwege het coronavirus. De aandelenbeur- zen zijn na de forse daling in maart zeer goed hersteld en dit zien we ook terug in alle portefeuilles van onze klanten. De Amerikaanse ver kiezingen zijn alweer een tijdje ach ter de rug en dat geeft extra rust." Vertrouwen De Brexit is nog een uitdaging, maar in het algemeen is de verwachting dat met het naderende vaccin tegen corona het vertrouwen in de eco nomie verder zal toenemen. „Met onze gestructureerde maatwerkpro ducten en toenemende belegging in themafondsen, hopen we ook in de komende jaren vele klanten van dienst te zijn in hun zoektocht naar rendement", benadrukt Evert Verwer. www.vermogensmanagers.nl (Advertentie) De3 compagnons, vlnr mr. Johan van Sprundel, algemeen directeur Evert Verwer en ing. drs. Walter Janssen RBA. Extreem lage rente In het licht van de extreem lage rente, kiezen steeds meer mensen ervoor om te beleggen. De gedegen aanpak van Verwer Janssen Vermogensmanagement heeft in het afgelopen decennium geresulteerd in een gestage jaarlijkse groei van klantenbestand en beheerd vermogen. Dit wordt belegd bij de depotbanken Binck Bank, ABN AMRO en Insinger Gilissen. VenJ-online Naast maatwerk, vanaf 100.000 euro, kan men via VenJ-online.nl al beleggen vanaf 5.000 euro (kinderen vanaf 2.000 euro). Vrijblijvend gesprek De adviseurs van Verwer Janssen zijn uiteraard bereid tot een vrijblijvend gesprek. www.vermogensmanagers.nl www.venj-online.nl info@vermogensmanagers.nl tel: 0165-572 goo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 20