12 FAMILIEBERICHTEN Pim Jobse Jannie <S/nma/ cl&^b&ze/- Arnold de Looze OVERLEDEN Antoon Rudolph Ferdinand Bun Het is je dikwijls zelf ontgaan je zei ik ben wat moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe je laatste krachten, je tere handen, je tere lijfje vermoeide gezicht alles gezegd alles besproken doe je ogen nu maar dicht maak je over ons geen zorgen heus wij redden onszelf wel hoewel onze wegen zich nu scheiden is ons afscheid geen vaarwel Goede reis lieve vrouw, ma, oma en overgrootmoeder je tijd is op je mag nu gaan de herinnering aan jou zal blijven bedankt voor alles watje hebt gedaan Erg verdrietig om haar heengaan, maar vol trots en respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Schoondijke, 12 augustus 1939 Breskens, 18 december 2020 Arnold Eddy en Petra Vitièra Ned en Lian Liz, Jenn Briggs en Marjan Djowie Speciaal woord van dank aan dokter Geppaard, dokter Idink, thuiszorg team Breskens voor alle liefdevolle zorg aan Lidy. Europastraat 8,4511 GS Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Janna Adriana Nieuwenhuize - Cornelissen Inge, mijn babyzusje, hou meer van jou dan er sterren aan de hemel staan! Lal dinsdag 22 december 2020 ZV We zijn verdrietig door het overlijden van echtgenoot van Hermina Paula Andrea Metz IJzendijke, 2 juni 1931 Sluis, 15 december 2020 Sluis: Mien Bun-Metz Gouda: Wijnand en Stieneke Bun-Slappendel Leonie en Dylan Margot en llja Breskens: Alexander Bun en Elze Triou Stijn Wout Het afscheid zal in besloten kring zijn. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Antoon zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: Ghistelkerke 635,4511JR Breskens Na een heel kort ziekbed is op 56-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Oostkapelle, 1 juli 1964 t Goes, 17 december 2020 Hij zal in onze herinnering blijven als een vrolijke, geïnteresseerde en goedlachse vent. Jan Matthieu Joyce en Martie Aart en Anita Karin en Sherah, Benthe, Elin Peter en Marjolein Ellen en Gert-Jan, Seppe Correspondentieadres: Valeriaanstraat 1,4537 DD Terneuzen Vanwege de huidige situatie, vindt de uitvaart helaas in besloten kring plaats. U kunt de afscheidsdienst op maandag 28 december vanaf 12.30 uur volgen via de volgende link: http://www.deuitvaartlive.nl/pim Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, de vrouw van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden wij niet. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang is ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Zaamslag 10 augustus 1940 t Aardenburg 20 december 2020 Echtgenote van Jo Nieuwenhuize Veenendaal: Frans en Erda t Charlotte Rémon Vogelwaarde: Anita en Karei Jeroen Joyce Correspondentieadres: Port Scaldis 15-21,4511 DB Breskens De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle (oud)medewerkers van afdeling De Zeeschelp in Coensdike te Aardenburg, die Jannie jarenlang liefdevol verzorgd hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56