FAMILIEBERICHTEN 13 Pieternella Maria van den Driest-Suurmond Josephus Remijn Jos Remijn Nel van den Driest-Suurmond Francois Tarbouriech FRANS OSSEWAARDE Jannie DANKBETUIGING cM^n gedachten dwaalden hend in het ueiüeden> cMaan/ hoe zat het ook alweer? Ik draag jouw hart in mijn hart. Het is altijd bij me. Heel verdrietig, maar dankbaar voor alle goede herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma -Nel Oost-Souburg, f Vlissingen, 27 september 1931 20 december 2020 Wij troosten ons met de vele fijne herinneringen. Jan van den Driest Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers Verpleeghuis Ter Reede Vondellaan woning 17 voor de liefdevolle verzorging. Boulevard Bankert 494 4382 AC Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Janna Adriana Nieuwenhuize - Cornelissen Diepbedroefd en verslagen delen wij u mee dat, na een kortstondig ziekbed, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze vader en opa Jos in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: P.M. Remijn-Poppe Kinderen en kleinkinderen 20 december 2020 Van Kleffenslaan 173,4334 HE Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd en met verslagenheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Nel Remijn-Poppe in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: Adrie (in herinnering) en Riet Remijn-Flipse Vlaardingen: Len Remijn (in herinnering) Velddriel: Helm en Annemie Remijn-Buur Middelburg: Ineke en Sam Maljaars-Remijn Middelburg: Marden en Piet Beekman-Remijn Neven en nichten Middelburg, 20 december 2020 Verdrietig zijn wij na het overlijden van zus van Ko Suurmond f en schoonzuster van Rie Louwerse f Voor ons tante Nel Hans en Jeltje Rijnco-Jan en Trudi Theo en Ellen kinderen en kleinkinderen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van - Fan fan - Vanaf de oprichting in 1978 is hij als speler, trainer en supporter betrokken gebleven bij onze vereniging. Wij zullen hem herinneren als een markante persoonlijkheid met prachtige uitspraken. Bestuur en leden Goese Rugbyclub Tovaal Na het overlijden van onze lieve (schoon)vader en (overgroot)opa Arjaan van den Berg ontvingen wij veel kaarten en berichten van medeleven. Dit alles doet ons goed. Langs deze weg willen wij allen hiervoor hartelijk danken. Familie van den Berg dinsdag 22 december 2020 PM Enige en algemene kennisgeving Bedroefd hebben we afscheid genomen van onze broer, zwager en oom 15 - 9 -1942 Wolphaartsdijik 117 -12 - 2020 Wemeldinge Johannes Ossewaarde Jopie Melsen - Ossewaarde t Marius Melsen Bertha Dagevos - Ossewaarde Johannus Dagevos Nellie Kielen - Ossewaarde Ad Kielen Neven en nichten Wij willen alle verzorgers van Beatrixhof in Wemeldinge die Frans bijna 3 jaar liefdevol hebben verzorgd bedanken voor alles wat zij voor hem en ons hebben betekend. Correspondentieadres: Monnikendijk 2,4474 ND Kattendijke De crematie heeft op maandag 21 december in besloten kring plaatsgevonden. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, de vrouw van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden wij niet. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang is ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Zaamslag t Aardenburg 10 augustus 1940 20 december 2020 Echtgenote van Jo Nieuwenhuize Veenendaal: Vogelwaarde: Frans en Erda t Charlotte Rémon Anita en Karei Jeroen Joyce Correspondentieadres: Port Scaldis 15-21,4511 DB Breskens De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle (oud)medewerkers van afdeling De Zeeschelp in Coensdike te Aardenburg, die Jannie jarenlang liefdevol verzorgd hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45