J? 12 FAMILIEBERICHTEN Pim Jobse Pim Jobse - Rob - Pim Jobse Robertus Theodorus Maria Rentmeester Rob Rentmeester Rob Rentmeester Lieve "grote" vriend. Uit het oog maar nooit uit het hart. We gaan je ongelofelijk missen. Pim (Spetter) Peter en Elly Jan en Elma Erwin en Janneke Johan en Rani Marja Elsje Simone Bram Ronald Jacky en Corry Mare en Anneriek Nerio Hans en Christiane Oostkapelle, 18 december 2020 Een echte Oostkappelaer in hart en nieren is plots uit ons leven gegrepen.... In gedachten zal je altijd bij ons op de tribune staan!!! Wij wensen familie en vrienden veel sterkte. Ooskappel Fanatics Pim Jobse Pim Jobse Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, trotse vader en opa Ovezande, Ovezande, 18 maart 1949 18 december 2020 Echtgenoot van Geertruida Maria Rentmeester-Rijk Truda Toots Lucien Sandra Yoran Senna Lydia Klaas Luca Lieke Correspondentieadres: Groenedijk 9, 4441 TH Ovezande De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. V Met veel verdriet moeten wij aficheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Zijn lieve persoonlijkheid zullen wij nooit vergeten. Ovezande-Goes: Rinus (in herinnering), Corry en Hans Axel: Bas en Els Terneuzen-Hulst: Hans en Matty (beiden in herinnering) Heinkenszand: Riet en Jan Ovezande: Tom en Tiny Goes: Harry en Nanny Heinkenszand: Jos en Janny Kinderen en kleinkinderen Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Kees en Marijke Rinus en Jo Neven en nicht dinsdag 22 december 2020 PM Na een heel kort ziekbed is op 56-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Oostkapelle, 1 juli 1964 t Goes, 17 december 2020 Hij zal in onze herinnering blijven als een vrolijke, geïnteresseerde en goedlachse vent. Jan Matthieu Joyce en Martie Aart en Anita Karin en Sherah, Benthe, Elin Peter en Marjolein Ellen en Gert-Jan, Seppe Correspondentieadres: Valeriaanstraat 1,4537 DD Terneuzen Vanwege de huidige situatie, vindt de uitvaart helaas in besloten kring plaats. U kunt de afscheidsdienst op maandag 28 december vanaf 12.30 uur volgen via de volgende link: http://www.deuitvaartlive.nl/pim rte, $ve, o'n i g i rijjD Met enorme verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachts overlijden van een echte VVO-man Helaas mocht hij maar 56 jaar worden. Wij hebben Pim leren kennen als een bijzonder mens, altijd bezig voor onze voetbalvereniging. Als vrijwilliger, als spelend lid, maar vooral ook als fanatiek supporter. Uitwedstrijden, waar dan ook, waren geen probleem voor Pim, hij stond gewoon langs de lijn. De laatste jaren heeft hij flink in moeten leveren qua gezondheid en mobiliteit, desondanks was Pim steevast aanwezig en werd er voor hem bij elke wedstrijd een stoel klaargezet op de tribune. Daar waar hij zich thuis voelde, tussen de supporters. Als voetbalvereniging en als supportersvereniging zijn we Pim ontzettend veel dank verschuldigd voor hetgeen hij allemaal belangeloos voor onze club, voor zijn club gedaan heeft. Samen zijn, is samen lachen, samen huilen Want samen zijn, ja samen zijn, dat wil toch iedereen. Een prachtige vent is niet meer, een lege plek op Duinhelm Wij wensen de familie en vrienden van Pim veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens Voetbalvereniging Oostkapelle Namens Supportersvereniging De Schutters Ad Coppoolse (voorzitter) Hans Burgs (voorzitter) Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze grote vriend. We gaan je missen. Robert Jozua Jark Huibert-Jan Als een wedstrijd die vroegtijdig is afgefloten, is een zeer trouwe supporter van ons heengegaan. Altijd bevlogen, langs de lijn en in de kantine. Bij uit- en thuiswedstrijden. En altijd goed voor een ongezouten mening over het vertoonde spel. Rust zacht Pim, we zullen je missen! We wensen familie en vrienden veel sterkte. Spelers en kader WO 1 en 2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44