Jo FAMILIEBERICHTEN 11 Nico Ada Jan de Jonge Johannis Cornelis de Fouw JUBILEUM 50 jaar getrouwd Jane Corré Jaan Corré-Hugense Wij wensen de (klein)kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Jo (in herinnering) en Rinus de Smit en kinderen Aagtekerke OVERLEDEN Toon de Bruijne Jane Hugense Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Familie de Jonge Neven en nichten Inge, mijn babyzusje, hou meer van jou dan er sterren aan de hemel staan! Lal Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van Kats Kats 27 juli 1942 20 december 2020 C.M. van der Heijde - de Fouw A.J. van der Heijde Correspondentieadres: P.C. Quantstraat 42,4461 YD Goes De uitvaart zal in kleine kring plaatsvinden. dinsdag 22 december 2020 HoeraI Van harte gefeliciteerd met jullie Gouden huwelijksverjaardag! Liefs, Tineke, Michiel, Jannick en Nia Koen en Sharine Ada en Nico de Regt-van de Velde Nieuwe Kerkstraat 59 B 4421JZ Kapelle-Biezelinge 'De Heer is mi/n Herder' Na een dankbaar en tevreden leven, vol energie en optimisme, is omringd door haar geliefden onverwacht overleden onze lieve, dierbare moeder, schoonmoeder en oma 8 november 1929 19 december 2020 Weduwe van Lein Corré Dankbaar zijn wij voor haar zorgzaamheid, met liefdevolle herinneringen Middelbeers Rinus en Jolanda Corré- Schepers Aagtekerke Lous Corré Zoutelande Carina en Ko Koppejan- Corré Rinko en Sherida Patricia en Dave De afscheidsdienst wordt in familiekring gehouden op donderdag 24 december om 13.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsplein 4 te Aagtekerke. U kunt deze meeluisteren via www.kerkomroep.nl Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Prelaatweg te Aagtekerke, welke u mag bijwonen. Correspondentieadres: Compassie uitvaartzorg Melsesweg 1,4374NG Zoutelande Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw maar dankbaar voor haar opgewektheid en levenslust tot op hoge leeftijd. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Anne en Ada Mast Gertjan en Jacolien de Visser Kees en Corrie de Visser Jo Jongepier Jan en Carla Stroo Tonny de Visser Peter en Suus Dekker en kinderen Aagtekerke, 19 december 2020 Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Met veel verdriet delen wij u mede dat onze vader, opa, broer en oom thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving is overleden Hij was een markante man, hij leidde zijn leven zoals hij wilde, we zullen hem enorm missen Middelburg t Middelburg 17 mei 1952 19 december 2020 Tiago Rodriques Piet de Bruijne t Adrie en Ria de Bruijne - Kanaar Joke en Boet van Loon - de Bruijne Henk t en Ella de Bruijne - Minderhoud Neven en nichten Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. Fam. De Bruijne, Rucphensebaan 93B, 4706 PB Roosendaal De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 24 december om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar dokter Van de Peppel, de verzorging en de liefdevolle thuisbegeleiding van Zorgstroom. Verdrietig zijn wij door het onverwachts overlijden van onze geliefde schoonzus weduwe van Lein Corré. Wij wensen Rinus, Jolanda, Lous, Carina, Ko en de kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. 's-H.Arendskerke: M. Maljaars-Corré (in herinnering) W. Maljaars Oostkapelle: K. Corré (in herinnering) J.P. Corré-Bakker (in herinnering) Domburg: A. Corré L. Corré-Dekker Grijpskerke: C.J. Francke-Corré Z. Francke (in herinnering) Teteringen: J. Hollebrandse-Corré J. Hollebrandse Neven en nichten. 19 december 2020 Nooit meer Nooit meer even om de koffie Nooit meer een rondje door de tuin Nooit meer een spelletje rummikub Nooit meer je verjaardag op de tent Nooit meer Rust zacht oma, het is goed zo Verdrietig, maar vooral trots zijn wij op onze lieve oma. Oma we gaan je missen... Rinko Sherida Patricia Dave

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43