MEDIA CULTUUR 29 Bekijk ons hele cadéauassortiment op magazine.ril/winter de camera. Door dit programma hoop ik dat men sen de stap maken naar een echt toestel. Daar kun je zoveel meer uithalen." Hij betreurt wel dat Het Perfecte Plaatje een 'na praatje' ontbeert, zoals bij Expeditie Robinson of Wie is de Mol. „RTL laat dat een beetje liggen. Ont zettend jammer. Voorheen had elk programma een eigen socialemediakanaal. Nu is er één alge meen kanaal. Daardoor ontbreekt de diep gang, terwijl dit programma dat verdient. Kijkers willen meer weten. Over de tech niek, de aanpak, de uitslag. Ik deel dat nu regelmatig op mijn eigen Instagrampa- gina. Zo'n filmpje na de vorige uitzending wordt honderdduizend keer bekeken." Verkeerde foto Vorige week gaf Rutten op zijn eigen soci als uitleg over de exit van finalist Janny van der Heijden. „Soms kies je een verkeerde foto, dat kan. In het programma komen we daarop terug. Janny had veel betere foto's op haar ca mera. Ik denk zelfs dat ze daarmee nog verder had kunnen komen. Daar kom ik dan op mijn eigen Instagrampagina op terug." Rutten noemt de eindstrijd tussen vlogger Bibi Breijman en cabaretier Stefano Keizers 'de span nendste en sterkste ooit'. „Wie had vooraf gedacht dat zij in de finale zou staan? Bij Bibi dacht ik: zij ligt er na twee of drie afleveringen uit. Ze leek nogal ongeïnteresseerd bij de eerste twee op drachten, maar ze pakte het op. Ze deed iets met de commentaren, luisterde goed en ont wikkelde zich heel knap. Ze stond te vloeken en te tieren, te zeuren en te zaniken. Eigen lijk alles wat een echte fotograaf ook doet, haha." En die andere finalist? „Vonden veel mensen een rare snuiter en ik was zelf ook benieuwd, maar hij heeft ons alle maal ingepakt. Wat zijn we gaan hou den van die gast. Open, eerlijk, lief en zo out of the box, niet normaal creatief. Ze zijn aan elkaar gewaagd. Deze twee vor men echt de perfecte match in de finale. Het had niet mooier gekund." De kerstinkopen van.2020 zullen anders verlopen dan we gewend 2jjn. Vele verkooppunten zoals boekhandels hebben hun deuren moeten sluiten en daarom bezorgen wij uw favoriete magazine, scheurkalender of cadeaubox nu helemaal gratis. Ideaal om uzelf of iemand anders een cadeau te sturen! dinsdag 22 december 2020 PC Beelden uit Het Perfecte Plaatje. FOTO'S RTL M Finalisten Bibi Breijman en Stefano Keizers. foto's rtl wil LIAM RUTTEN Vandaag verschijnt het fotoboek Face It, van celebrityfotograaf William Rutten, met tachtig portretten van bekende Nederlandse mannen. Het Perfecte Plaatje, vanavond om 20.30 uur op RTL 4 vtwonen "winterboek. FLAIR &V1VA UtfÊf Voor uw vertrouwde krant of favoriete tijdschrift kunt u uiteraard terecht bij alle supermarkten en tankstations. Voor meer informatie over welke winkels open zijn kunt u terecht op rijksoverheid.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29