©NDERNEMER David tegen Goliath: wat kleine bedrijven beter doen dan de grote PODCAST MAKEN? 'Onze slagkracht groeit, maar de persoonlijke aanpak blijft' Stap over op groene energie van DELTA en maak uw bedrijf een beetje groener deondernemer.nl Investeren op de beurs, maar ook daarbuiten In september heeft de in Zuid-West Nederland bekende vermogensbeheerder Amfora Vermogensbeheer uit Goes zich aangesloten bij de Auréus Group. Behalve in Goes heeft Auréus ook nog andere vestigingen in Nederland en telt ongeveer zestig medewerkers. Positief zijn ze zeker over de samenwerking. „Wij zijn erg enthousiast over de samen werking met Auréus", zegt Johan Mesu, tegenwoordig Senior Investment Advisor Manager bij Auréus in Goes. ,,Het is een perfecte match omdat Auréus dezelfde klant gerichte en persoonlijke benadering heeft als wij. Ons beleggingsbeleid en de focus op professionaliteit sluiten naad loos aan. Bovendien biedt Auréus de cliënten naast vermogensbeheer de mogelijkheid te beleggen in onroerend goed en private equity. Binnen vermo gensbeheer kunnen we in de nieuwe omgeving meerdere beleggingsstijlen aanbieden. Wij behouden de porte feuille met actieve beleggingsfondsen en index-trackers." Dat is niet de enige reden, zo verwoordt Marco Borghart, Senior Investment Advisor. „Wij kunnen voortaan ook portefeuilles aanbieden op het gebied van Social Responsible Invest ments en individuele aandelen." Er is nog een reden waarom er gekozen is om samen te gaan met Auréus. ,,Wij zien de grootbanken een verdere terugtrek kende beweging maken. Veel kantoren worden gesloten en zoveel mogelijk wordt online geregeld. Daardoor ont staat er extra ruimte voor een professio nele partij gevestigd in de regio." Er zijn meer voordelen voor cliënten. Door de grotere schaal ontstaat een betere onderhandelings-positie ten opzichte van depotbanken en beleggingsfondsen. Een ander voordeel van deze schaal grootte is dat private equity en vastgoed projecten aangeboden kunnen worden. Borghart: ,,Onze slag- en draagkracht is duidelijk toegenomen, waardoor we gemakkelijker kunnen investeren in software en verdere professionalisering. Om effectief te beleggen heb je data nodig en goede software. Door de communicatie en techniek te innoveren, zorgen we ervoor dat we nog betere service kunnen bieden, maar ook dat we eenvoudiger voldoen aan wet- en regel geving in het kader van de zorgplicht als vermogensbeheerder. Wij zijn beter in staat om processen nog effectiever en efficiënter te organiseren zodat er tijd vrijkomt voor onze cliënten en voor ons werk als vermogensbeheerder." Mesu besluit: ,,Het was altijd onze ambitie om een belangrijke onafhankelijke vermo gensbeheerder te zijn in de regio Zuid West Nederland. Deze positie willen we als Auréus verder versterken en uit bouwen. Maar het kantoor en ons team blijven in Goes. Ook de persoonlijke aanpak blijft onveranderd." www.deradiofabriek.nl deltaenergie.nl/groenestapvooruit Amfora Vermogensbeheer sluit zich aan bij Auréus Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Auréus. Voor meer informatie: aureus.eu volg ons op nffloo1 Mkb-bedrijven gebruiken sociale media slim om klanten te informeren tijdens corona. Sociale mediadeskundige Elja Daae laat in haar boek Super Social zien hoe je dat doet. Een voorproefje. Heb je wel eens aan mensen om je heen gevraagd wat nou goede voorbeelden zijn van bedrijven op sociale media? Ik wel. En ik kan je vertellen: je krijgt altijd hetzelfde rijtje grote merken te horen. Merken die veel investeren in hun sociale mediakanalen, met de ene na de andere inhaker als gevolg. Als kleiner bedrijf zou je bijna de moed opgeven. De coronacrisis heeft laten zien dat het tegengestelde waar is: sociale media is de plek waar je als kleine ondernemer kunt winnen. Zo ging het team van mijn lokale Albert Heijn direct over op het plaatsen van dagelijkse berich ten op Facebook. Iedere dag lees ik daar alles over maatregelen, wachttijden, voorraden en hoe trots de manager is op zijn team. Ook restaurant Pops waar ik graag kom, ijssalon Luciano en de winkels bij mij in het dorp gebruiken Facebook en Insta- gram om te laten weten hoe het er voorstaat en hoe ik gebruik kan maken van hun diensten. Een actief sociale media-account waarop je open en pro-actief communiceert kan heel veel opleveren, dat is maar weer gebleken. In tijden van crisis kan een sociale media-account het verschil maken. Nieuwsgierig geworden naar het boek Super social van Elja Daae? Bekijk het in de boekenshop van De Ondernemer op deondernemer.nl/boeken Workshop Wat is de impact van een podcast? Hoe verte! je - letterlijk - op een goede manier het verhaal? En welke kansen biedt dit voor je communicatiestrategie? Met deze vragen ga jij aan de slag in De Radiofabriek tijdens de workshop zakelijk podcast maken! Van links naar rechts: Natasha Risseei iomas Slingenberg, Marco Borghart, Marco de Smidt, Morea Franse, Johan Mesu, Joop de Jonge Kies uw welkomst- roene stap vooruit! Op een simpele manier een grote stap zetten naar duurzaam ondernemen? Dat is makkelijker dan u denkt. Want DELTA levert behalve groene stroom nu ook groen gas. Wie kiest voor energie van DELTA zet dus in één keer een groene stap vooruit. Niet omdat het kan, maar omdat het moet! En dat groene, dat ziet u direct terug op uw kantoor: bijvoorbeeld met een groene wand of plant als welkomstcadeau. Ga naar onze website voor de voorwaarden en kies uw welkomstcadeau tot wel 279 euro! Dit is een wekelijkse uitgave van De Ondernemer De artikelen worden geschreven door de redactie van De Ondernemer, deels in samenwerking met betalende partners. Meer praktische tips en inspirerende verhalen? Ga naar deondernemer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 19