- Rob - ROB RENTMEESTER Jf dpg 9 Margaretha Justina Maria de Waal - de Cock ■li' ROBERTUS THEODORUS MARIA RENTMEESTER Jan de Jonge Jan de Jonge - Greta - Jo de Waal Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, trotse vader en opa Echtgenoot van Geertruida Maria Rentmeester-Rijk Truda Toots Lucien Sandra Yoran Senna Lydia Klaas Luca Lieke Correspondentieadres: Groenedijk 9, 4441 TH Ovezande De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Tot ons grote verdriet is Inge Tupanwel-Adriaansen overleden maar in onze harten leeft zij voort. We zijn haar dankbaar voor haar inzet als voorzitter en raadslid Wij wensen Jerry en familie heel veel sterkte toe SP Middelburg Met veel verdriet moeten wij aficheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Zijn lieve persoonlijkheid zullen wij nooit vergeten. Ovezande-Goes: Axel: Terneuzen-Hulst: Heinkenszand: Ovezande: Goes: Heinkenszand: Rinus (in herinnering), Corry en Hans Bas en Els Hans en Matty (beiden in herinnering) Riet en Jan Tom en Tiny Harry en Nanny Jos en Janny Kinderen en kleinkinderen Met liefde en verdriet, maar met de allermooiste herinneringen hebben we afscheid genomen van: Mijn allerliefste man, onze zorgzame vader, schoonvader en fantastische Opa *27 maart 1935 1 17 december 2020 "We gaan je ontzettend missen." Jannie de Jonge - Goense Kees, Mary en Frederike Sjaak, Janine, Wesley en Cindy, Rowan en Laurélle Johan en Emanuela, Diva Carla, Stephanie en Kaan, Noah en Lynn Julianastraat 19,4451 BS Heinkenszand De rouwdienst voorafgaande aan de crematie plechtigheid wordt gezien de huidige omstandigheden in besloten kring gehouden op woensdag 23 december. Groot is de leegte, die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Huib Goense - in liefdevolle herinnering Janna Goense - Rijk Gerard Goense - in liefdevolle herinnering Dora Goense - Verschoore Jacqueline - Richard Annemiek - Ramon, Milou Davy Niek - Noah Anja - Peter Pim- Sanne Danny FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten maandag 21 december 2020 ZV Onze moeder was op heel dees aard Voor ons het allermeeste waard Al was zij oud, zeer oud Wij wilden haar niet missen, voor geen goud Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overgrootmoeder sinds 9 januari 2007 weduwe van Hontenisse, 3 oktober 1926 t Terneuzen, 16 december 2020 Elly en Frank Marco en Francina Ronnie en Marleen Renate en Corné, Aafke Denise en Joeri, Tim Melissa, Rowan, Riley Anita en Ko Kim en Tim Joyce Rogér en Esther André Luc en Sigrid Gijs Teun Correspondentieadres: Oude Polderstraat 54 4561 NJ Hulst In verband met de maatregelen rondom het Coronavirus zal de uitvaart in familiekring plaatsvinden. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 52