8 FAMILIEBERICHTEN Gerard van den Berg Pieter Marinus Mielen J? Aart van den Hoek OVERLEDEN Lieve oma, Wat zullen we je missen. Liefs Jacques Luteijn Johann Victor Hogendoorn -John- Anna Paulina van de Walle-Verschuren Anneke Piet van de Walle Carla Hogendoorn - Fillerup Wij zijn geraakt en bedroefd door het bericht van het overlijden van ons bestuurslid Gerard was lid van het bestuur van MFC De Statie in Sas van Gent. In onze herinnering zal hij voortleven niet alleen als een vakbekwaam bestuurder maar zeker ook als een vriendelijk en beminnelijk mens. Wij wensen zijn vrouw Lily, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur en de medewerkers van MFC De Statie Op het alleronverwachts voor ons, maar op Gods tijd, is ons ontvallen de heer A. J. (André) Zandee In de achterliggende jaren heeft hij met de hem geschonken gaven de kerkvoogdij op administratief gebied en in de advisering ter zijde gestaan. Wij zullen hem en zijn bijdrage aan het werk van de kerkvoogdij zeker missen. De kerkvoogdij van de HHG te Kruiningen Piet Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa ~Aad 16 december 1948 117 december 2020 Ellen van den Hoek Niels van den Hoek Miranda van den Hoek - Gommers Kayley Noël Luuk Sjoerd van den Hoek Marsha van den Hoek - van den Bos Fleur Jesse Bernhardstraat 29 4328 BR Burgh-Haamstede De crematie zal naar de wens van Aad in besloten kring plaatsvinden. maandag 21 december 2020 ZV En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Met veel verdriet, maar berusting in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame mama, schoonmama, oma en omama weduwe van Graauw en Langendam, 27 april 1924 t Hulst, 19 december 2020 Vogelwaarde: George en Annemieke Senne Nina Hulst: Jeanineen Eddy Jeroen en Sabine, Belle, Bibi Robbert en Sophia Anne en Rutger-Jan Terhole: Luciën en Sterra Yannick in liefdevolle herinnering Milou en Kenny, Lisa Correspondentieadres: Moerschansstraat11,4561 ZR Hulst Wegens de richtlijnen betreffende COVID is er geen condoleancebezoek en zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'ZorgSaam voor hun liefdevolle zorgen. Jeroen, Sabine, Belle en Bibi Robbert en Sophia Anne en Rutger-Jan Senne Nina Milou, Kenny en Lisa Yannick-in-ons-hart Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Aaltje Suzanna Pleijte Retranchement, 8 november 1932 Sluis, 18 december 2020 Groede: Terneuzen: Aardenburg: Zuidande: Aardenburg: Cadzand: Alie Luteijn-Pleijte Lien Hoste Ton Hoste in herinnering Jan Pleijte Mab Pleijte-Brakman Sjaak Pleijte in herinnering Marga Pleijte-Roman Erna Raydt-Pleijte Fred Raydt Hardie Pleijte Suus Pleijte-De Hulster Neven en nichten Burgemeester Everaarslaan 27,4503 AA Groede Een woord van dank aan alle medewerkers van Rozenoord afdeling Kanonnestraat voor de liefdevolle verzorging. Wij nemen afscheid van Jacques in besloten kring op woensdag 23 december in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, overleed op 15 december in zijn eigen vertrouwde omgeving mijn lieve man, vader en schoonvader echtgenoot van Hij 82 jaar geworden. Carla Christine en Sjoerd Caroline Correspondentieadres: Snelliusstraat 3 4532 LT Terneuzen Het afscheid heeft, geheel naar John's wens, in kleine kring plaatsgevonden. t Laut hallt mein Echo wieder Nur du hörst es nicht Na enkele weken ziekbed is rustig overleden onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Annie Mielen - Schrijver Terneuzen, 13 maart 1929 Terneuzen: Liesbeth Mielen Terneuzen, 18 december 2020 Den Haag: Esther Andriessen en Dave Ormel Kate en Jake Eksaarde: Eva en Kevin De Storme -Andriessen Preben en Rhune Terneuzen: Vincent Andriessen en Sandra Janse Den Haag: Pieter Mielen en Immie Schilt Wij bedanken de medewerkers van ZorgSaam voor hun goede zorgen voor Piet. Correspondentieadres: Amberboomstraat 62,4537 XB Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 23 december om 14.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Vooraf is er nog kort gelegenheid afscheid te nemen. Na afloop is er een informeel samenzijn in de koffiekamer. In verband met de coronaregels willen wij u vragen om uiterlijk dinsdag 22 december door te geven of u aanwezig wilt zijn en met hoeveel personen u wenst te komen. E-mail: liesbethmielen@hotmail.com, 06-12299111Ook kunt u daar een link aanvragen om de afscheidsdienst online te volgen. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 51